X-KOM Sales Masters - rewolucja w zarabianiu online!

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze nie wychodząc z domu? Teraz to możliwe! Już dziś rusza rewolucyjna akcja X-KOM Sales Masters! Polecaj produkty i zgarniaj prowizje od sprzedaży! Weź także udział w naszych konkursach specjalnych, w których możesz złapać masę cennych nagród! Przyłącz się do akcji i zadbaj o swój zysk!

Polecaj produkty oraz akcję Sales Masters i zgarniaj prowizje!

Rewolucyjny sposób na zarabianie pieniędzy! Prowadzisz stronę internetową, bloga lub serwis online? A może udzielasz się na forum? Zamień swoje hobby w zysk! Możesz także wykorzystać swój e-mail oraz konta na różnego rodzaju portalach społecznościowych, typu Facebook czy Twitter. Wysokość Twoich zarobków zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego zaangażowania!

Jak to działa?
  • Zarejestruj się w programie X-KOM Sales Masters. Otrzymasz swój unikatowy kod referencyjny oraz specjalne materiały reklamowe.
  • Umieść reklamę na swojej stronie lub roześlij link, polecając produkty Partnerów akcji (HP, Acer, Lenovo, Apple).
  • Zgarniaj prowizję od każdej sprzedaży, wygenerowanej poprzez Twój link referencyjny - 1% za produkty Partnerów akcji i 0,5% za inne produkty z naszej oferty.
  • Możesz także polecać program innym i zwiększać swoje zyski! Jeśli namówisz innego uczestnika do polecenia naszego programu, zgarniesz prowizję za sprzedaż wygenerowaną także poprzez jego link referencyjny.
Szczegółowe informacje oraz regulamin programu X-KOM Sales Masters znajdziesz tutaj.

Konkursy specjalne X-KOM Sales Masters

W zanadrzu mamy także konkursy specjalne X-KOM Sales Masters! Do wygrania będzie cała masa cennych nagród! Na początek prezentujemy coś dla blogerów – konkurs Blog z mini bonusem! Jeśli prowadzisz bloga o tematyce komputerowej, masz szansę zgarnąć niezwykły tablet iPad mini! Jeżeli nie masz jeszcze swojego bloga – stwórz go i również dołącz do akcji. Wystarczy, że zamieścisz na nim co najmniej 10 wpisów, dedykowanych wybranemu przez Ciebie Partnerowi akcji i jego produktom. Najlepszy, najbardziej rzetelny i kreatywny bloger zgarnie boski iPad mini!

Szczegóły i regulamin konkursu „Blog z mini bonusem” znajdziesz tutaj.

Dołącz do programu X-KOM Sales Masters i zgarniaj realne pieniądze!