Konkurs "Twój dzień ze smartfonem" rozstrzygnięty!

Dobrych wieści ciąg dalszy – konkursowe jury rozstrzygnęło kolejny konkurs, „Twój dzień ze smartfonem”, w którym za zadanie mieliście wymyślić oryginalny tekst, opisujący wybrany przykład na to, jak smartfony mogą ułatwiać codzienne funkcjonowanie. Dowiedzcie się do kogo powędruje nagroda główna, rewelacyjny i wydajny HUAWEI Ascend Y530!
Przede wszystkim bardzo dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane prace oraz zaangażowanie – wszystkie teksty były naprawdę kreatywne oraz bardzo interesujące i dlatego ciężko było wyłonić jednego zwycięzcę. Choć wybór nie należał do łatwych, ostatecznie jury zdecydowało, że główna nagroda, smartfon HUAWEI Ascend Y530 powędruje do Darii Kloc.

Oto treść zwycięskiego zgłoszenia:

Gdyby nie smartfony, musielibyśmy w swojej małej KIESZENI mieć w tym samym czasie: portfel, radio, mp3, telewizor, aparat, panią pogodynkę, gps, kalendarz, latarkę, trenera, dietetyka, Macgyvera, gazety, książkę, lusterko, skrzynkę na listy, sklep, bank, notes, pilota, karty, książkę telefoniczną, wizytówki, dyktafon, kalkulator, słownik, poziomicę, lekarza, czy też mapę. By zaspokoić swoje codzienne potrzeby, musielibyśmy mieć kieszenie jak namioty, więc cieszmy się, że tak nie musimy! :)


Gratulujemy Zwyciężczyni, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową. A wszystkich, których zainspirował tekst Darii lub świetna nagroda, jaką zdobyła zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi aktualnie trwającymi konkursami i promocjami, które dostępne są w zakładce Wszystkie nasze promocje.