Samsung GALAXY Note 4 już wkrótce w sprzedaży!

Dla wszystkich osób oczekujących z niecierpliwością na najnowszy smartfon marki Samsung mamy dobrą wiadomość - już wkrótce wspaniały GALAXY Note 4 będzie dostępny w wyjątkowej, przedsprzedażowej ofercie! Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej jako pierwszy, zapisz się na listę oczekujących już dziś!
Nadszedł czas na najlepszy smartfon w ofercie koreańskiego producenta czyli najnowszy Samsung GALAXY Note 4 - jeszcze lepszy, jeszcze wspanialszy, jeszcze bardziej wydajny. Wyposażony w 4-rdzeniowy procesor i aż 3 GB pamięci RAM zapewni Ci ogromną szybkość pracy w każdej chwili. Najwyższej jakości 5,7-calowy ekran Quad HD Super AMOLED (2560 x 1440 pikseli) zachwyci każde oko precyzyjnym odwzorowaniem kolorów i wysokim kontrastem. Z pomocą doskonałego aparatu Smart OiS z 16-megapikselową matrycą z opcją optycznej stabilizacji obrazu zrobisz zawsze wspaniałe zdjęcia, a aż 3,7-megapikselowa kamera przednia zagwarantuje Ci jaśniejszy, wyższej jakości obraz.

Duży ekran to dużo możliwości, a Samsung GALAXY Note 4 oferuje również jeszcze bardziej udoskonaloną wielozadaniowość, którą tak dobrze znasz z poprzednich generacji urządzenia. Dzięki możliwości zarządzania wieloma aplikacjami jednocześnie, z pomocą zaledwie kilku prostych gestów, Twoja praca staje się bardziej wydajna. Dodatkowo precyzyjny rysik S Pen zapewnia teraz jeszcze większą wygodę użytkowania oraz większą czułość nacisku podczas korzystania z opcji odręcznego pisma. To jednak nie wszystko - Twój nowy smartfon serii GALAXY Note pozwoli Ci na ogromną oszczędność czasu i energii oferując opcję ładowania w ciągu zaledwie 30 minut! W połączeniu z dużą pojemnością baterii (3220 mAh) otrzymujesz więcej czasu użytkowania smartfonu. Zatem już teraz zapisz się na listę oczekujących i otrzymaj jako pierwszy informację o specjalnej ofercie przedsprzedaży Samsung GALAXY Note 4!
 
Samsung GALAXY Note 4

Otrzymaj specjalną, przedsprzedażową ofertę na Samsung GALAXY Note 4 jako pierwszy!

Zapisy na listę oczekujących trwają do 10 października 2014 roku.

[EDIT] Termin zapisów na przedsprzedaż został wydłużony do 15 października 2014 r.