Ruszyła przedsprzedaż Nintendo Switch

Ty także czekasz na premierę nowej konsoli Nintendo Switch? Świetnie się składa. W naszym sklepie trwa właśnie przedsprzedaż, dzięki której otrzymasz wymarzony sprzęt jako jeden z pierwszych. Jeśli jeszcze się wahasz, to poniżej znajdziesz szczegółowy opis nowej konsoli. Zobacz co sprawia, że premiera Nintendo Switch wywołuje aż tyle emocji.

Nintendo Switch – konsola nie tylko dla geek’a

Trzeba przyznać, że Nintendo postawiło na unikatowe rozwiązania. Nowy Nintendo Switch jest arcyciekawym połączeniem konsoli stacjonarnej z mobilną. Co więcej, umożliwia płynne przejście z jednej funkcjonalności w drugą. Ale po kolei. Po otwarciu pudełka Twoim oczom ukaże się:

  • Konsola
  • Stacja dokująca
  • Lewy i prawy kontroler Joy-Con
  • Uchwyt Joy-Con
  • Paski na rękę Joy-Con
  • Adapter AC
  • Kabel HDMI

Sporo tego, prawda? Producent zadbał o bogaty zestaw akcesoriów, bo to dzięki nim Nintendo Switch jest tak niezwykłe. Sama konsola jest wyjątkowo poręczna. Posiada dotykowy ekran HD o przekątnej 6,2”, wyświetlający 16,7 miliona kolorów. Dodajmy, intensywnych kolorów. Nie ma mowy o mdłej oprawie wizualnej, która odbiera radość z gry. Nic z tych rzeczy. Nintendo Switch emanuje ciepłymi barwami, zapewniając prawdziwą ucztę dla oczu. Oczywiście w konsoli nie zabrakło głośników stereo, ani gniazda słuchawkowego. Producent zapewnia, że jedno ładowanie baterii pozwoli nawet na 6-godzinną grę. Twoje gry pomieszczą 32GB pamięci flash, ale możesz zwiększyć tę przestrzeń czytnikiem kart pamięci.

Gra w domu i poza domem

Otóż to. Zaletą Nintendo Switch jest możliwość gry w dowolnym miejscu i to na kilka różnych sposobów. W domu możesz podłączyć konsolę do stacji dokującej, by streamować rozgrywkę na ekran TV. Sterowanie bohaterem możliwe jest wówczas na dwa sposoby. Albo przy pomocy sprzedawanego osobno kontrolera Nintendo Switch Pro, albo przez połączone pady Joy-Con. I o nich teraz szerzej. Joy-Con są to dwa mini-pady. Nowatorska konstrukcja umożliwia ich zainstalowanie w akcesorium zwanym Joy-Con Charging Grip, z którym stworzą zupełnie nowy kontroler.

Wychodząc z domu koniecznie zabierz ze sobą Nintendo Switch. W końcu nie wiadomo, gdzie dopadnie Cię nuda i trzeba będzie sobie z nią poradzić. Zanim jednak wyjdziesz zainstaluj po obydwu stronach konsoli Joy-Con’y. Teraz możesz wygodnie kierować fabułą i korzystać z pełnej gamy zaklęć, ciosów, czy specjalnych ruchów. Właśnie zyskałeś dwie gałki analogowe oraz komplet standardowych przycisków.

Przedsprzedaż Nintendo Switch

Graj w pojedynkę, tocz pojedynki, walcz zespołowo

Tytuły, które ukażą się na Nintendo Switch, umożliwią Ci kilka trybów rozgrywki. W niektóre zagrasz solo. W innych będziesz mógł walczyć z przyjaciółmi. Tu również skorzystasz z kontrolerów Joy-Con. Musisz wiedzieć, że każdy z nich jest tak naprawdę odrębnym, pełnowartościowym padem, pozwalającym wykonywać wszystkie niezbędne w danej grze ruchy. Dodatkowe paski uchronią akcesoria przed upadkiem. Ubaw gwarantowany. Jednak najwięcej emocji wnosi tryb multiplayer, dający możliwość walki 4na4. Skompletuj własny team i rzuć wyzwanie graczom na całym świecie. Powodzenia :)

Przedsprzedaż Nintendo Switch trwa do 3 marca 2017. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień. Data premiery może jednak ulec zmianie.

Poznaj konsolę Nintendo Switch z Joy-Con szarym i Joy-Con niebiesko-czerwonym 
dedykowane akcesoria Nintendo Switch i dostępne gry