Przedsprzedaż Sony Xperia XA1 oraz Xperia XA1 Ultra

Jeśli szukasz smartfona, który jest szybki, stylowy i robi genialne zdjęcia, to mamy coś w sam raz dla Ciebie. Nowe modele Xperia XA1 oraz Xperia XA1 Ultra wyposażone w szybkie, 8-rdzeniowe procesory i aparaty 23 Mpix. Całość zamknięta w kunsztownej obudowie. Dowiedz się więcej i zamów w przedsprzedaży.

Sony Xperia XA1 Ultra. Zawsze wyraźne i jasne zdjęcia

Zdjęcia zrobione smartfonem Xperia XA1 Ultra wprawią w zachwyt i Ciebie i Twoich przyjaciół. Zaawansowany aparat składa się z matrycy Exmor RS o rozdzielczości 23 Mpix oraz obiektywu f/2.0. Dzięki nim kadry są zawsze jasne i barwne, nawet jeśli fotografujesz przy słabym świetle albo pod słońce. Mało tego, hybrydowy autofocus skupi ostrość w zaledwie 0.6 sekundy, eliminując na zawsze rozmyte zdjęcia. Przydatna rzecz, gdy na ślubie koleżanki ręka drży Ci ze wzruszenia.

Do zdjęć selfie służy przedni aparat 16 Mpix z szerokokątnym obiektywem. Z łatwością zmieścisz w nim całą swoją paczkę, zwalniając migawkę ruchem dłoni. Wygodne, prawda? I jeszcze jedno, autoportrety ocenisz od razu na 6-calowym ekranie Full HD. Ale możesz nam wierzyć, z pewnością będą idealne.

Szybkie ładowanie, żywotna bateria

Zamiast siedzieć w domu skorzystaj z uroków wiosny. Zadzwoń koniecznie po znajomych i razem udajcie się na wycieczkę za miasto. Przed wyjazdem możesz błyskawicznie podładować baterię. Tryb szybkiego ładowania w ciągu kilku minut dostarczy energię na kilka godzin pracy, więc smartfon nie przestanie działać w środku sesji zdjęciowej. Przy okazji technologia Qnovo Adaptive Charging będzie chronić ogniwa akumulatora przed uszkodzeniami. Jego żywotność wydłuży się dzięki temu nawet dwukrotnie. Baw się dobrze.

Przedsprzedaż Sony Xperia XA1 oraz Xperia XA1 Ultra

Ekskluzywne zdjęcia z Sony Xperia XA1

Sony Xperia XA1 ma nieco mniejszy, bo 5-calowy wyświetlacz, lecz aparat pozostał ten sam. Dzięki temu możesz udokumentować każdą chwilę swojego życia. Zachowasz przy tym nieskazitelną ostrość, bogactwo szczegółów oraz pełne spectrum kolorów. Ta ostatnia funkcja z pewnością przyda się podczas wakacji w ciepłych krajach, które obfitują w piękne widoki i bajecznie kolorowe kwiaty. Miejsca na fotki na pewno nie zabraknie, bo pamięć wewnętrzną możesz rozbudować kartą microSD o kolejne 256GB.

Tryb Stamina

Xperia XA1 przeanalizuje również ilość energii, jaka pozostała w baterii i zoptymalizuje jej zużycie. Tryb Stamina wyłączy zbędne procesy, wydłużając pracę smartfona o kilka bezcennych godzin. Co ważne, baterię uzupełnisz w ciągu kilku minut. Sony Xperia XA1 stanie się także Twoim osobistym asystentem. Zapamięta aplikacje, z których korzystasz najczęściej, a następnie przyspieszy ich funkcjonowanie. Podrzuci też spersonalizowane powiadomienia, czyniąc obsługę smartfona jeszcze przyjemniejszą.

Zarówno Sony Xperia XA1 Ultra, jak i Xperia XA1, są dostępne w naszej przedsprzedaży. Poznaj dostępne kolory i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Przedsprzedaż trwa do 24 kwietnia 2017. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień i wysyłka modeli Sony Xperia XA1. Modele Sony Xperia XA1 Ultra wysyłamy już od 18 maja.

Poznaj Sony Xperia XA1 Ultra czarny i Xperia XA1 Ultra biały
Zobacz też Sony Xperia XA1 czarny, Xperia XA1 biały oraz Xperia XA1 różowy