Premiera nowych kart graficznych Radeon RX 500

Z radością informujemy, że premierowe karty graficzne z serii Radeon RX 500 dołączyły do naszej oferty. W kategorii komponenty znajdziesz modele RX 580 oraz RX 570, sygnowane logo ASUS i Gigabyte. Poznaj ich wydajność i przekonaj się, jak bardzo odmieni się Twój gaming.

Radeon RX 580 – rozgrywka w rozdzielczości 1440 px

Karty graficzne Radeon RX 580 oferują przede wszystkim wyższą wydajność. Wzrosła liczba jednostek teksturujących i cieniujących, zwiększono też taktowanie rdzeni w GPU. Całość osadzono na 256-bitowej magistrali. Atutem premierowych układów jest także kultura pracy. W trakcie intensywnej gry generują mniej ciepła, a gdy wkraczają do akcji pracują naprawdę cicho. Oprócz tego, modele z serii RX 580 otrzymały 8GB pamięci VRAM typu GDDR5.

Mając RX 580 w desktopie zagrasz w najnowsze tytuły w rozdzielczości 1440 px lub przeniesiesz rozgrywkę do świata rzeczywistości wirtualnej. Konstrukcjami zarządza architektura AMD Polaris, tworzona w 14nm procesie technologicznym. Architektura Polaris obsługuje również biblioteki DirectX12 oraz Vulcan. Oprócz tego, w gamingowym arsenale kart graficznych RX 580 czeka technologia AMD FreeSync, która zapobiega przycięciom obrazu w dynamicznych scenach walk i pościgów.

Radeon RX 570 – graj w jakości Full HD

Z serią RX 570 tempo rozgrywki nigdy nie zwalnia. Z tymi układami zagrasz na najwyższych ustawieniach grafiki i detali, ciesząc oczy rozdzielczością Full HD. Nieźle, jak na układ w tej cenie. Poza tym, z konstrukcjami RX 570 wykorzystasz potencjał wyświetlaczy VR, podłączając jednocześnie gogle i monitor. Na pokładzie znajdziesz też architekturę Polaris, więc na polu bitwy nic nie będzie Cię ograniczać.

Karty graficzne Radeon RX 580 i Radeon RX 570

Zobacz karty graficzne Radeon RX 580 oraz Radeon RX 570