Zobacz test wytrzymałości Galaxy S8 i weź udział w konkursie

Do premiery Galaxy S8 i Galaxy S8+ zostało jeszcze trochę czasu, ale pierwsze smartfony, zamówione w przedsprzedaży, trafiły już w ręce użytkowników. Jeśli ciekawi Cię, jak Galaxy S8 radzi sobie z popularnymi zagrożeniami, koniecznie zobacz nasz crashtest. Przygotowaliśmy też konkurs – szczegóły znajdziesz w filmie.

CrashTest Samsung Galaxy S8

Flagowce Samsung Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ zachwycają wyjątkową stylistyką, kunsztem wykonania, jak również oryginalnym designem. Byliśmy ciekawi, jak długo smartfony zachowają elegancki wygląd i czy rzeczywiście są tak odporne, jak deklaruje producent.

Dlatego poddaliśmy Galaxy S8 testom wytrzymałościowym, sprawdzając jego odporność na zalanie i to nie tylko czystą wodą. Smartfon trafił też pod nóż, przeszedł próbę ognia, a na koniec zafundowaliśmy mu bliskie spotkanie z posadzką. Wszystko to zobaczysz na naszym nagdaniu.

Uwaga, jeśli masz słabe nerwy radzimy od razu przewinąć do końca odcinka, gdzie czeka na Ciebie konkurs. Do wygrania Samsung Galaxy S8 Starter Kit 2, o wartości 239 zł. Zadanie konkursowe znajdziesz w filmie.

Poznaj najnowszy Samsung Galaxy S8 Midnight Black i Orchid Grey
Zobacz też Samsung Galaxy S8 Plus Midnight Black oraz Orchid Grey