Przedstawiamy nowe słuchawki Logitech G433 i G233 Prodigy

Klarowny, pozbawiony szumów dźwięk to znacznie więcej niż tylko dodatek do obrazu. To jego integralna część, pozwalająca lepiej orientować się w gamingowej przestrzeni. Świetne brzmienie, pełne muzycznych detali zapewnią Ci nowe słuchawki Logitech G433 oraz G233 Prodigy. Poznaj dostępne modele.

Logitech G433 – przestrzenny dźwięk

Na początku gry jest miło. W sumie niewiele się dzieje, więc wsłuchujesz się w soundtrack i realizujesz przyjętą strategię. Gra nabiera jednak tempa, robi się coraz goręcej, a wtedy oprawa dźwiękowa nabiera szczególnego znaczenia. Wybierz słuchawki Logitech G433, by zapewnić sobie najlepsze odwzorowanie dźwięku. Przestrzenne brzmienie pomoże Ci na przykład zlokalizować ukrytego snajpera i odpłacić mu celną serią. Kolejny frag zapisał się na Twoim koncie.

Czysty dźwięk przydaje się również do rozpoznania rodzaju wrogich jednostek. Wiele z nich wydaje charakterystyczne odgłosy, tak jak w grach studia Blizzard, dzięki czemu wiesz, że przeciągły syk oznacza czołgi przechodzące w tryb siege. Słuchawki Logitech G433 z przetwornikami DTS: X gwarantują precyzyjne odwzorowanie dźwięku 7.1, podnosząc realizm wirtualnych bitew.

Co ważne, zestaw audio G433 jest kompatybilny z wieloma platformami: komputerami PC, konsolami Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, smartfonami i tabletami. Dzięki szerokiej kompatybilności nie musisz kupować oddzielnych słuchawek dla każdego urządzenia, bo wystarczy, że skorzystasz z dołączonych kabli.

Słuchawki Logitech G433 i Logitech G233 Prodigy w x-kom
 

Logitech G233 Prodigy – słuchawki nie tylko do gier

Czy wiesz, że słuchawki Logitech G233 Prodigy ważą tylko 259 gramów? Po kilku godzinach gry nie będą Ci ciążyć, uciskać ani uwierać. To zasługa miękkiej tkaniny, która pozwala skórze oddychać. Jeśli się zabrudzi możesz ją zdjąć, wyczyścić i ponownie założyć na słuchawki.

Wewnątrz muszli zainstalowano 40-milimetrowe przetworniki wspomagane technologią Pro-G. Dźwięk jest bardzo czysty, żywy, szczegółowy i to bez względu na platformę, na której aktualnie grasz. Tak tak, słuchawki Logitech G233 oferują tę samą kompatybilność, co model G433, więc możesz posiłkować się nimi w grach mobilnych.

Realizacja zamówień na słuchawki Logitech G433 i G233 Prodigy rozpocznie się 23 czerwca 2017.

Poznaj słuchawki Logitech G433 czerwone, G433 niebieskie, G433 czarne oraz G233 Prodigy czarno-niebieskie