Przedsprzedaż Xiaomi Mi 6 w x-kom

Kolejny smartfon Xiaomi dołącza do naszej oferty. Tym razem jest to Xiaomi Mi 6 czarny, z podwójnym aparatem, procesorem Snapdragon 835 i 6 GB pamięci RAM. Całość zamknięta w obudowie z metalu i szkła, która robi piorunujące wrażenie. Zobacz, co jeszcze potrafi Xiaomi Mi 6 i zamów w przedsprzedaży.

Specyfikacja rodem z flagowca

W kwestii podzespołów Xiaomi Mi 6 nie uznaje kompromisów. Jego sercem jest Snapdragon 835, czyli najmocniejszy procesor mobilny na rynku, wykonany w 10nm procesie technologicznym. To przekłada się oczywiście na znakomitą wydajność oraz niskie zużycie energii. CPU wspierany jest przez 6 GB pamięci RAM, za obsługę grafik odpowiada układ Adreno 540, a pamięć wewnętrzna liczy 64 GB. Smartfon doskonale radzi sobie z wielozadaniową pracą, przełączając się płynnie pomiędzy aplikacjami. Xiaomi Mi 6 kapitalnie sprawdza się także na polu gier, również tych 3D.

Skoro mowa o rozrywce, warto wspomnieć o obsłudze wi-fi 2x ac MU-MIMO. Pod tym enigmatycznym zapisem kryje się dwuzakresowe wi-fi, które zapewnia szybkie i stabilne połączenie z siecią bezprzewodową. Niezastąpione, jeśli korzystasz z serwisów filmowych na smartfonie. W Xiaomi Mi 6 zagościła też technologia MU-MIMO, czyli funkcja skupiająca strumień wi-fi na Twoim urządzeniu. Bez zakłóceń i bez martwych stref. To tak, jakby Mi 6 miał swój własny router.

Ekran Full HD 5,15”

W Xiaomi Mi 6 zastosowano wyświetlacz 5,15”, o rozdzielczości Full HD. Dzięki wąskim ramkom matryca wypełnia praktycznie całą szerokość przedniego panelu, a smartfon zachował poręczny format. Podczas dzielenia się zawartością ekranu przydatne będą szerokie kąty widzenia, zachowujące czytelność obrazu oraz intensywność barw. Tuż pod wyświetlaczem mieści się czytnik linii papilarnych, czyli niezawodne zabezpieczenie telefonu.

Opisując Xiaomi Mi 6 nie można zapomnieć o jego designie. Szkło, pokrywające front smartfona, łączy się z ramą ze stali nierdzewnej. Ta z kolei gładko przechodzi w kolejna taflę szkła na tylnym panelu. Co ciekawe, szkło zastosowane z tyłu zostało wygięte ze wszystkich czterech stron i dokonano tego z taką precyzją, że naprawdę trudno nie zachwycić się jakością wykonania.

Przedsprzedaż Xiaomi Mi 6
 

Xiaomi Mi 6 ma podwójny aparat

Kiedy ogląda się bryłę Xiaomi Mi 6 w oczy od razu rzuca się podwójny aparat. Obydwa moduły mają matryce 12 Mpix z 4-osiową stabilizacją obrazu OIS. Którykolwiek aparat wybierzesz Twoje zdjęcia będą zawsze ostre i czytelne. Ręce mogą Ci drżeć z emocji na meczu albo wzruszenia na ślubie, a mimo to kadr będzie wyraźny. Czym zatem różnią się aparaty Mi 6? Otóż pierwszy posiada szerokokątny obiektyw do fotografowania krajobrazów oraz obszernych ekspozycji. W drugim zastosowano teleobiektyw, potrafiący bezstratnie przybliżać oddalone obiekty. Po co przeciskać się przez tłum, skoro można zrobić zoom? Tak będzie wygodniej.

Aparat Xiaomi Mi 6 oferuje również specjalny tryb portretowy, dorównujący jakością lustrzankom cyfrowym. Żeby skupić całą uwagę na fotografowanej osobie aparat rozmywa tło. Jednocześnie skanuje twarz, by zachować oryginalne rysy twarzy. Koniecznie wypróbuj tryb Beautify 3.0, pozwalający subtelnie poprawiać kolor skóry, czy wyeliminować cienie na twarzy. Portret zrobiony za pomocą Mi 6 można śmiało umieścić w CV.

Ten wyjątkowy smartfon możesz zamówić w naszej przedsprzedaży w wyjątkowej cenie 1 998 zł.

Przedsprzedaż trwa do 1 września 2017. Realizacja zamówień rozpocznie się juź 14 sierpnia 2017.

Zobacz Xiaomi Mi 6 czarny