Motorola Moto Z2 Play — przedsprzedaż

Lepszy aparat? Na pokładzie. Więcej pamięci? Tak, i to aż dwukrotnie. Szybszy procesor? Oczywiście, a do tego 4 GB RAM-u. Kompaktowa, wytrzymała obudowa? Zadbano i o to. Dowiedz się, co nowego oferuje Motorola Moto Z2 Play, zamów w przedsprzedaży i otrzymaj w prezencie baterię Moto Mods Incipio offGRID o wartości 359 zł.

Motorola Moto Z2 Play — jeszcze bardziej wydajna, jeszcze bardziej multimedialna

Przegląd zmian rozpocznijmy od podzespołów. Nowa Motorola Moto Z2 Play napędzana jest ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 626. Płynne działanie wspierają także 4 GB RAM-u oraz układ graficzny Adreno 506. Dzięki temu Twój smartfon pozostaje wydajny, nawet jeśli jednocześnie używasz kilku aplikacji. Masz również więcej miejsca na dane. Teraz jest to aż 64 GB. Dzięki temu zabierzesz ze sobą jeszcze więcej plików oraz zapiszesz ulubione zdjęcia i nagrania.

Filmy, seriale i fotografie obejrzysz na ekranie Super AMOLED, który zapewnia wysoką jakość obrazu i ułatwia korzystanie z telefonu w promieniach słonecznych.

Czas na aparat. Motorola Moto Z2 Play wyposażono w dwie wysokiej jakości kamery. Z przodu znajdziesz obiektyw 5 Mpix z przysłoną f/2,2 i podwójną diodą doświetlającą. Na odwrocie 12 Mpix z przysłoną f/1,7, podwójną diodą dwutonową i autofokusem Dual Pixel. Oznacza to, że Twoje zdjęcia będą ostre i nasycone kolorami, nawet jeśli wykonasz je przy słabym świetle, np. w klubie muzycznym. Nagrasz też wideo w rozdzielczości 4K.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Udoskonalony został również czytnik linii papilarnych. Teraz łączy on funkcjonalność zabezpieczenia biometrycznego z obsługą menu i aplikacji. Twoje dane są więc chronione przed dostępem nieuprawnionych osób, a dzięki gestom nie musisz sięgać do przycisków.

Więcej modułów — więcej zabawy

Kosmetyczne zmiany przeszła również obudowa Motorola Moto Z2 Play. Telefon jest smukły, cechuje się oryginalnym designem — nie do pomylenia z innym smartfonem. Zwłaszcza jeśli zamontujesz jeden z dostępnych modułów dodatkowych. Tutaj też pojawiło się kilka nowości.

Odświeżony i ulepszony JBL SoundBoost 2 gra czyściej i głośniej. Moto TurboPower Pack stanie się dodatkowym źródłem energii. Moto Style Shells pozwolą Ci zmieniać wygląd smartfona. Z kolei zupełnie nowy Moto GamePad przekształci Twój telefon w kontroler do gier. Rozrywka nabiera nowego znaczenia.

motorola moto z2 play
 

Przedsprzedaż Motorola Moto Z2 Play trwa do 15 sierpnia 2017 r. Złóż zamówienie i odbierz w prezencie baterię Moto Mods Incipio offGRID.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy:

  1. Zamówić smartfon Motorola Moto Z2 Play w przedsprzedaży.
  2. Aktywować kod: motoz-play.
  3. Dokończyć składanie zamówienia i odebrać prezent.

Promocja trwa do 15 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych i nie łączy się z innymi promocjami.

Poznaj dostępne w przedsprzedaży Motorola Moto Z2 Play szary oraz Motorola Moto Z2 Play złoty, a także baterię Moto Mods Incipio offGrid czarny