[Aktualizacja] Informacja dotycząca realizacji zamówień

Informujemy, że w związku ze zmianą lokalizacji naszego magazynu mogą pojawić się przejściowe opóźnienia w dostawach zamówień. Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności. Staramy się informować Was na bieżąco o sytuacji związanej z realizacją zamówień. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Tak, jak informowaliśmy Was wcześniej, w związku ze zmianą lokalizacji naszego magazynu pojawiły się chwilowe opóźnienia w realizacji dostaw. Zamówienia złożone od 17 do 19 sierpnia zostały zrealizowane w 95%. Większość produktów zakupionych w niedzielę 20 sierpnia oraz w poniedziałek 21 sierpnia została wysłana do Was. Pozostałą część planujemy zrealizować. Nasz zespół cały czas intensywnie pracuje, aby zakupiony sprzęt dotarł do Was jak najszybciej. Szacujemy, że aktualne opóźnienie w dostawie może wynieść ok. 24 godzin. Jeszcze w tym tygodniu planujemy wrócić do standardowego czasu realizacji zamówień.

[Aktualizacja 2017-08-23 22:30]

Aktualnie część zakupionych produktów wysyłamy w naszym standardowym czasie lub z 24 godzinnym opóźnieniem, które nasz zespół niweluje. Niestety pojawiają się również pojedyncze przypadki, w których dostawa może być wydłużona. Sytuacja jest stabilna, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu w pełni wrócimy do standardowego czasu realizacji zamówień.

[Aktualizacja 2017-08-28 18:30]

Rozwiązaliśmy już większość utrudnień związanych z przenosinami magazynu, które wpływały na czas realizacji Waszych zamówień. Od dzisiaj zakupione przez Was produkty, dostępne w magazynie, wysyłane są w standardowym czasie 24 godzin. Niestety mogą pojawić się również pojedyncze przypadki, w których dostawa będzie nieznacznie wydłużona. Na bieżąco będziemy Was informować o zmianach.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cieroliwość i wyrozumiałość. Jesteśmy przekonani, że innowacyjne rozwiązania zastosowane w naszym nowy centrum logistycznym pozwolą na jeszcze bardziej efektywną realizację Waszych zamówień w przyszłości.

Kolejne wieści o nowej siedzibie przedstawimy już wkrótce.