SilentiumPC Regnum RG4. Poznaj cztery nowe obudowy komputerowe

Jak połączyć atrakcyjny wygląd obudowy ze swobodą aranżacji zestawu oraz świetną wentylacją? To proste. Wystarczy wybrać nowości od SilentiumPC, czyli obudowy z serii Regnum RG4. Poznaj dostępne modele i zdecyduj, czy wolisz model klasyczny, czy z przeszklonym panelem bocznym.

SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black i RG4F Frosty White – klasyka w czystym wydaniu

W przypadku SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black oraz RG4F Frosty White, jakość i estetyka wykonania stoją na naprawdę wysokim poziomie. Stalowe konstrukcje gwarantują trwałość, podczas gdy precyzyjnie zaprojektowane wnętrza podnoszą skuteczność wentylacji.

Prezentowane obudowy swobodnie pomieszczą chłodzenie CPU, o wysokości do 159 mm, jak również karty graficzne o długości do 380 mm. Oprócz tego płyty główne w formacie ATX, mATX i mITX. Zainstalujesz w nich także układy chłodzenia cieczą. Do wyboru masz dwie lokalizacje: front obudowy lub top obudowy, gdzie zostaną podwieszone. Bez względu na to, jak finalnie będzie wyglądał Twój zestaw, z łatwością ukryjesz przewody. Poza tym, w zestawie z obudowami znajdziesz komplet filtrów przeciwkurzowych.

Warto przyjrzeć się frontom SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black oraz RG4F Frosty White. W górnej części producent umieścił regulator obrotów, służący do obsługi systemu chłodzenia. Tuż obok mieszczą się także dwa porty USB 3.0 i dwa gniazda audio.

SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black oraz RG4TF Frosty White – pochwal się wnętrzem zestawu

Desktop stworzony własnoręcznie jest powodem do dumy. Pochwal się nim. Pokaż komponenty, które wybrałeś oraz sposób aranżacji wnętrza. Pomoże Ci w tym przeszklony panel boczny, zastosowany w obudowach SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black oraz RG4TF Frosty White. Warto nadmienić, że tafla szkła przeszła proces hartowania.

Przestronne wnętrze pomieści komponenty o tej samej wielkości, co wersje bez szklanych paneli. Jednak poza wyeksponowaniem kluczowych podzespołów, ukryjesz sprytnie zasilacz i kable. Zastosowanie dodatkowej komory nie zaburza oczywiście przepływu powietrza. Wentylatory rozmieszczono w strategicznych miejscach, zapewniając wydajną cyrkulację.

Mało tego, w każdej chwili możesz zamontować dodatkowe wentylatory, a nawet układy chłodzenia cieczą. W zarządzaniu szybkością wirowania pomoże Ci przełącznik, umieszczony w górnej części przedniego panelu. Do obudów SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black i RG4TF Frosty White również dodawane są filtry przeciwpyłowe, dzięki którym wnętrze będzie czyste i wolne od zanieczyszczeń.

Obudowy SilentiumPC Regnum RG4
 

Realizacja zamówień na nowe obudowy SilentiumPC Regnum RG4 rozpocznie się już 18 września 2017.

Zobacz obudowy SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black i SilentiumPC Regnum RG4F Frosty White
Poznaj też SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black oraz SilentiumPC Regnum RG4TF Frosty White