Przedsprzedaż LG Q6 w x-kom

Smartfon LG Q6 pod wieloma względami przypomina flagowy LG G6. Tak jak on posiada przestronny ekran FullVision, o proporcjach 18:9 oraz szerokokątny aparat selfie. Obsługuje również tryb HDR, tak w filmach, jak i w fotografii. Zobacz, co jeszcze potrafi i zamów w naszej przedsprzedaży.

Wyświetlacz FullVision w LG Q6

Omówienie smartfona LG Q6 warto zacząć właśnie od ekranu. Dlaczego? Po pierwsze ze względu na jego proporcje, wynoszące 18:9. W połączeniu z przekątną 5,5” otrzymujesz naprawdę solidny wyświetlacz, który wypełnia aż 80% przedniego panelu. To czyni LG Q6 bardzo poręcznym smartfonem, wygodnym w obsłudze jedną ręką. Przydatna rzecz, gdy uruchamiasz dwie aplikacje na raz, widząc obie na podzielonym ekranie.

Drugim istotnym punktem jest rozdzielczość, a co za tym idzie, jakość obrazu. Na tym polu wyświetlacz LG Q6 radzi sobie doskonale, oferując szerokie kąty widzenia, głębię i ostrość obrazu oraz żywe kolory. Filmy, seriale, gry, teledyski i każdy inny materiał wideo prezentuje się po prostu świetnie. Rozdzielczość Full HD+ FullVision zapewnia także komfort pracy, jeśli zamierzasz korzystać z niego w biznesie.

Aparat obfitujący w ciekawe funkcje

Na pewno od czasu do czasu robisz zdjęcia. Co powiesz na to, by zamiast oklepanych i często trywialnych fotek, umieścić w sieci kreatywną fotografię? Kilka ciekawych funkcji znajdziesz w interfejsie aparatu LG Q6. Dzięki Migawce obejrzysz dwa kadry jednocześnie i wybierzesz ten korzystniejszy. Siatka pozwala łączyć różne zdjęcia w artystyczne kolaże. Wzór umożliwia z kolei zapełnienie albumu ujęciami o podobnym profilu. Na koniec najlepsze – dopasowanie. Tutaj puść wodze fantazji, łącząc dwa totalnie różne zdjęcia w jeden, zabawny kadr.

Żeby zdjęcia były jak najlepszej jakości, na pokładzie LG Q6 umieszczono aparat 13 Mpix. Obecność trybu HDR pozwala zachować magię chwili, poprawiając kontrast kolorów i eksponując głębię czerni. Z przodu masz do dyspozycji kamerę selfie 5 Mpix, z obiektywem szerokokątnym. Dokładnie rzecz ujmując, aparat uchwyci aż 100-stopniowy kadr, mieszcząc i Ciebie, i przyjaciół, i dużą część perspektywy.

LG Q6 przedsprzedaż
 

Design i bezpieczeństwo

Na pierwszy rzut oka LG Q6 nie różni się niczym od większego brata – LG G6. Estetyka wykonania stoi tu na wysokim poziomie. Smartfon jest smukły, krawędzie zaokrąglone, a aparat główny wkomponowano w tylny panel. Konstrukcję okala ponadto aluminiowa ramka, zapewniająca jej trwałość.

Dla LG Q6 Twoja twarz wygląda znajomo. I to dosłownie, gdyż smartfon możesz odblokować funkcją rozpoznawania twarzy. Po prostu unieś urządzenie i zaczekaj chwilę. O, już. Menu nowego LG jest gotowe do obsługi.

Co znajdziesz wewnątrz LG Q6?

Specyfikacja LG Q6 przedstawia się następująco: sercem smartfona jest 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 435. W pracy wspierają go 3 GB pamięci RAM oraz układ graficzny Adreno 505. Pamięć wewnętrzna liczy z kolei 32 GB, mieszcząc solidną porcję danych. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 7.1, wzbogaconego nakładką LG. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że urządzenie działa naprawdę płynnie, również podczas przy wielu aplikacjach jednocześnie. Optymalizację pracy można zaliczyć na plus.

Realizacja zamówień rozpocznie się już 18 września 2017.

Zobacz LG Q6 Platinum, LG Q6 Złoty i LG Q6 Czarny