Powitaj przyszłość. Powitaj iPhone X

Nie ulega wątpliwości, że w tegorocznym portfolio Apple, najwięcej emocji budzi iPhone X. Jubileuszowy model, będący kwintesencją 10-letniej obecności iPhone na rynku. My wiemy już o nim wszystko. Poznaj nowy iPhone X.

iPhone X Edition – smartfon na 10 urodziny iPhone

Rok 2007 był dla Apple przełomowy. Właśnie wtedy świat ujrzał iPhone pierwszej generacji, będący jednocześnie pierwszym smartfonem na rynku. Dla uczczenia tej ważnej daty, firma z Cupertino postanowiła wypuścić na rynek specjalną edycję iPhone pod nazwą iPhone X.

Już na pierwszy rzut oka widać, że iPhone X jest konstrukcją niezwykłą, wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Cały jego przedni panel jest bowiem ekranem, dodajmy, nie byle jakim ekranem. Matryca Super Retina 5,8” wyświetla bajecznie kolorowe obrazy, wykorzystując tryb HDR oraz imponujący współczynnik kontrastu 1 000 000:1. Przy zagęszczeniu 458 pikseli na cal szczegóły będą widoczne jak na dłoni. Tym bardziej że iPhone X potrafi inteligentnie regulować temperaturę barw do panujących warunków. Proces ten kontroluje sześciokanałowy czujnik True Tone, zapewniając niebywały komfort oglądania.

iPhone X wprowadza także rewolucyjny sposób ochrony danych, o kryptonimie Face ID. Specjalny sensor w ułamku sekundy skanuje Twoją twarz, rejestrując ponad 30 000 punktów. Utworzona w ten sposób mapa posłuży za każdym razem do odblokowania smartfona. Co ważne, Twój nowy iPhone rozpozna Cię bezbłędnie za każdym razem. Nawet jeśli masz na sobie czapkę i szalik, albo panuje akurat mrok.

iPhone X sklep
 

Aparat iPhone X

Fotografia była od zawsze mocną stroną iPhone. iPhone X kontynuuje tę tradycję, lecz z uwagi na udoskonalone portrety, filmy typu Clips oraz Animoji, ma szansę stać się bezkonkurencyjny. Ale po kolei. Perfekcyjny portret wymagał udania się do studia fotograficznego. Od teraz wystarczy, że wyprostujesz rękę i wybierzesz tryb. Efekt jest genialny.

Mnóstwo zabawy zapewnią Ci z kolei animowane ikonki – Animoji. Twoją twarz zastąpi wizerunek bajkowego zwierzęcia, który będzie naśladował Twą mimikę oraz nastrój. Przemówi też Twoim głosem. Inną formą rozrywki staną się filmy, wzbogacane tekstem, grafiką lub innymi efektami. Dokonasz tego z bezpłatną aplikacją.

Z tyłu iPhone X znajduje się podwójny aparat 12 Mpix z większą i szybciej działającą matrycą. Obydwa posiadają optyczną stabilizację obrazu, niwelującą drgania. Automatycznie wykrywa głębię obrazu, a jeśli chcesz przybliżyć odległy obiekt, użyj zoomu. iPhone X oferuje 10-krotny zoom cyfrowy do zdjęć i 6-krotny do kręcenia filmów.

Imponujące wnętrze

Jubileuszowy smartfon może się także pochwalić najmocniejszym procesorem w historii Apple. Jednostka A11 Bionic obsłuży nawet 600 miliardów operacji w ciągu sekundy, gwarantując niedoścignioną wielozadaniowość. Mimo ogromnej mocy, pozostaje energooszczędny. Mało tego, baterię uzupełnisz bezprzewodowo.

Przedsprzedaż iPhone X w x-kom

iPhone X jest już dostępny w przedsprzedaży sklepu x-kom. Poznaj wszystkie modele, pojemności oraz kolory i wybierz swój wymarzony iPhone X.

Przedsprzedaż iPhone X trwa do 3 listopada 2017. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Zobacz iPhone X 64 GB Gwiezdna szarość i iPhone X 256 GB Gwiezdna szarość
Sprawdź też iPhone X 64 GB Srebrny oraz iPhone X 256 GB Srebrny