Świętuj z nami 15. urodziny x-kom

23 września jest dla naszej firmy datą szczególną, bo tego dnia, w roku 2002, rozpoczęliśmy działalność. Zaraz potem, przy ulicy Wolności w Częstochowie, powstał pierwszy salon x-kom. Dziś obchodzimy 15 urodziny i chcemy świętować je wspólnie z Tobą. Oprócz aktualnie trwających promocji szykujemy dla Ciebie coś wyjątkowego. Co to będzie? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Od 15 lat ponad standard

Świętowanie naszych 15. urodzin rozpoczęliśmy 7 września. Uruchomiliśmy wtedy akcję promocyjną, dzięki której możesz zbierać punkty i wymieniać je na rabaty. Przygotowaliśmy również urodzinową piętnastkę, czyli piętnaście produktów w okazyjnych cenach. Mamy też bonus specjalny, gdzie czekają na Ciebie oferty specjalne. Odwiedzaj nas codziennie i sprawdzaj najnowsze promocje.

Więcej informacji o jubileuszu 15-lecia x-kom oraz bieżące promocje, znajdziesz na dedykowanej stronie: https://www.x-kom.pl/ponad-standard

Urodzinowa Strefa Okazji

Już w najbliższy poniedziałek, 25 września 2017, wraca Strefa Okazji w urodzinowej odsłonie. Znajdziesz w niej 150 produktów z rabatem aż do 800 zł. Bądź z nami i nie przegap specjalnych promocji.

Urodzinową Strefę Okazji znajdziesz tutaj: inspiracje.x-kom.pl/strefa-okazji

Jubileuszowe tapety

Z okazji urodzin mamy dla Ciebie coś jeszcze: tapety z jubileuszowym logo x-kom, na ekran monitora oraz smartfona. Dołącz do naszej społeczności i świętuj razem z nami.

Tapeta desktopowa:

tapeta x-kom 15 lat na komputer


Tapeta smartfonowa:

tapeta x-kom 15 lat smartfon