Obudowa be quiet! Dark Base 700 już w naszej ofercie

Uniwersalność i swoboda aranżacji komponentów. Wydajne i ciche chłodzenie. Nowoczesny design. A czego Ty oczekujesz od obudowy komputerowej? Zanim odpowiesz na to pytanie, poznaj be quiet! Dark Base 700. Jej wygląd i cechy na pewno Cię zaskoczą.

Bezkonkurencyjna elastyczność

Konfigurując sprzęt, myślisz przede wszystkim o wydajności? W tym aspekcie be quiet! Dark Base 700 pozwoli Ci na wiele. Obudowa obsługuje płyty główne o rozmiarach do 30,5 × 27,5 cm, czyli do standardu EATX. W dodatku wyjmowaną tackę umieścisz z lewej lub z prawej strony, dzięki czemu nie tylko dopasujesz układ do swoich potrzeb, ale także zoptymalizujesz przepływ powietrza.

Zmiana pozycji jest możliwa także w przypadku tacki na dyski twarde. Ile nośników umieścisz w obudowie? Do dyspozycji możesz mieć nawet siedem slotów (trzy dołączone). W każdym zamontujesz jeden dysk HDD lub dwa dyski SSD. Dodatkowo za tacą płyty głównej znajduje się przestrzeń na trzy kolejne dyski SSD.

Niezagospodarowane otwory ułatwią Ci z kolei zarządzanie przewodami. Korzystając z nich, rozmieścisz okablowanie w wygodny i estetyczny sposób. Pomoże tu również specjalnie zaprojektowana osłona na zasilacz.

Niezrównane chłodzenie

Wydajne podzespoły wymagają skutecznego chłodzenia. Co w tym zakresie może zaoferować be quiet! Dark Base 700? W obudowie znajdują się dwa fabrycznie zamontowane wentylatory SilentWings® 3 140mm PWM. Sześciopolowy silnik oraz innowacyjny kształt łopatek gwarantują nie tylko cichą pracę i niski pobór energii, ale także wysoką wydajność. Maksymalny przepływ powietrza wynosi bowiem 60 CFM.

A co, jeśli konfiguracja Twojego komputera wymaga jeszcze sprawniejszego chłodzenia? Wtedy możesz rozszerzyć zestaw o 7 dodatkowych wentylatorów. Możesz też zamontować trzy układy chłodzenia cieczą, każdy o długości do 36 cm.

Zachwyć się designem be quiet! Dark Base 700

Niewątpliwym atutem be quiet! Dark Base 700 jest wygląd. Najwyższej jakości materiały (stal, plastik ABS, aluminium i szkło hartowane) tworzą rewelacyjnie prezentującą się kompozycję. Przeszklony panel możesz umieścić z lewej lub z prawej strony obudowy. Podświetlenie RGB LED pozwoli Ci z kolei podkreślić stylistykę zestawu sześcioma kolorami (biały, czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy, fioletowy).

Rodzaj podświetlenia wybierzesz dzięki przełącznikowi umieszczonemu na przednim panelu. Znajdziesz tam także złącze USB 3.1, dwa złącza USB typu C, porty HD Audio oraz kontroler pracy wentylatorów.

be quiet! dark base 700
 

Teraz obudowę be quiet! Dark Base 700 Black znajdziesz w naszej ofercie. Poznaj najnowsze standardy w zakresie modularności i designu i ciesz się w pełni spersonalizowanym wyglądem Twojego komputera.

Sprawdź obudowę be quiet! Dark Base 700 Black w x-kom