SanDisk iXpand Base, czyli niezbędnik każdego posiadacza iPhone’a

SanDisk iXpand Base potrafi szybko naładować baterię iPhone’a, automatycznie tworzy kopię zapasową danych, a dodatkowo, potrafi je przywrócić do pamięci smartfona. Jest przy tym kompaktowy, poręczny, lecz przede wszystkim elegancki. Świetnie komponuje się z designem iPhone każdej generacji. Dowiedz się więcej o SanDisk iXpand Base.

SanDisk iXpand Base – akcesorium uniwersalne

Zazwyczaj jest tak: chcąc naładować baterię w iPhone korzystasz z ładowarki. Później, do zgrania danych używasz kolejnego przewodu i podłączasz smartfon do komputera. A jeśli masz zdjęcia na karcie pamięci, wypadałoby użyć laptopa z czytnikiem tego rodzaju nośników. Dodaj do tego przewody, które często są poplątane i rzadko leżą w jednym miejscu.

Brzmi koszmarnie prawda? Gdyby tak dało się prościej… Da się, o ile korzystasz z SanDisk iXpand Base. To niepozorne akcesorium łączy w sobie funkcję szybkiej ładowarki, czytnika kart pamięci oraz prywatnego banku pamięci. Zależnie od modelu zyskasz 32, 64 albo 128 GB przestrzeni na kopie zapasowe.

Co ważne, backup tworzony jest automatycznie po podłączeniu iPhone do pamięci iXpand Base. Gdy wieczorem kładziesz się spać totalnie wyczerpany, akcesorium samo zadba o przekopiowanie danych. Po zakończeniu procesu na ekranie ukaże się komunikat „Backup Complete!”. Bezcenne zdjęcia, wideo i kontakty już nigdy nie przepadną.

SanDisk iXpand Base sklep
 

Kiedy wymienisz iPhone na nowszy model SanDisk iXpand Base sprawnie przeniesie dane do nowego smartfona. Migracja w tę stronę jest równie prosta. Wystarczy, że podłączysz telefon do iXpand Base i dotkniesz „Restore”. Pliki przenoszone są właśnie do nowego urządzenia.

Ładowanie akumulatora w iPhone również zajmie niewiele czasu. Moc 15 W przyspiesza uzupełnianie energii, dając Ci więcej swobody użytkowania. Zrób sobie krótką przerwę, napij się kawy lub przyrządź coś pysznego, a zaraz potem znów korzystaj z iPhone. Smartfon samoczynnie nie ześlizgnie się z iXpand Base, bo górną część akcesorium pokrywa antypoślizgowa powłoka.

Dla zachowania estetyki, dookoła pamięci SanDisk iXpand Base umieszczono zagłębienie, w którym schowasz kabel. Na biurku lub szafce nocnej panować będzie porządek.

Poznaj SanDisk iXpand Base 32 GB, SanDisk iXpand Base 64 GB oraz SanDisk iXpand Base 128 GB