Poznaj bezcenne porady babci

Na babcię zawsze można liczyć. I wtedy, gdy chcesz dokładkę, i wtedy, gdy szukasz pocieszenia po przegranej kampanii. Jak się okazuje babcia wie w temacie gier więcej, niż można by sądzić. Zobacz naszą najnowszą reklamę i dowiedz się, co takiego babcia doradziła swemu wnukowi.

Razem jesteśmy ponad standard | Odcinek 1

Zimowy wieczór jakich wiele. Babcia pichci coś w kuchni, a wnuczek spędza czas w ulubiony sposób, próbując ukończyć kolejny level w grze. Niestety – dotarł do punktu, w którym utknął na dobre. Smutny idzie do babci, lecz tu czeka go niespodzianka. Okazuje się bowiem, że babcia zna się nie tylko na gotowaniu. Fabułę gry wnuka ma w małym palcu, wie również co, gdzie i kiedy należy zrobić, aby wybrnąć z impasu. Jak brzmi porada babci? Odpowiedź znajdziesz w poniższym filmie :)

Podoba Ci się nasza reklama? Zostaw komentarz i kliknij łapkę w górę :) Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi filmami, koniecznie daj nam suba.

Odkrywaj okazje każdego dnia

Szukasz pomysłu na prezent? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wyjątkowych propozycji, które znajdziesz na stronie promocji x-mas. Poza stałą ofertą, obowiązującą do 24 grudnia 2017, wprowadziliśmy unikatowe promocje codzienne, dostępne tylko przez 24 godziny. Kliknij w powyższy link i przekonaj się, jaką okazję przygotowaliśmy na dziś.

Promocja trwa do 24 grudnia 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może kupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Poznaj nasze inspiracje