Konkurs z AfterShokz – wygraj słuchawki lub zestaw gadżetów

Korzystasz z bezprzewodowych słuchawek? Świetnie. Wiesz zatem w jakich sytuacjach są najbardziej przydatne. Wykorzystaj więc swą wiedzę i weź udział w naszym konkursie. Autor najlepszej pracy otrzyma słuchawki AfterShokz Trekz Titanium, o wartości 499 zł. Mamy też cenne nagrody dodatkowe – sprawdź.

A jeśli nie będzie przewodów…

Otóż to, słuchawki są fajnym i przydatnym akcesorium. Tylko te przewody, które plączą się w najmniej oczekiwanym momencie, a na dodatek zahaczają, gdy chcesz szybko wstać. Lecz jeśli masz słuchawki bezprzewodowe możesz cieszyć się pełną swobodą. I tu zaczyna się Twoje zadanie.

Przedstaw nam w formie graficznej lub tekstowej sytuację, w której słuchawki bezprzewodowe są wręcz niezastąpione. Inspiracji dostarczy na pewno praca, ćwiczenia, czy ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. Pamiętaj, stawiamy na kreatywność i poczucie humoru.

Nagrodą główną są słuchawki AfterShokz Trekz Titanium, lecz chcemy rozdać jeszcze 10 innych nagród w postaci gadżetów AfterShokz. Powodzenia :)

Zasady konkursu:

  1. Opisz lub pokaż graficznie sytuację, w której najbardziej przydatne okazują się słuchawki bezprzewodowe.
  2. Wyślij zgłoszenie na adres konkurs@x-kom.pl do 24.12.2017 r.
  3. Autork/ka najciekawszego zgłoszenia otrzyma słuchawki bezprzewodowe AfterShokz Trekz Titanium.
  4. Pozostałe 10 osób otrzyma zestaw gadżetów AfterShokz.

Konkurs trwa do 24 grudnia 2017. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konkurs słuchawki AfterShokz
 

AfterShokz Trekz Titanium – absolutnie innowacyjne słuchawki

Muzyka to dla wielu osób nieodzowny element życia. Muzyka pomaga w skupieniu, motywuje do działania, uwalnia pokłady energii, pomaga utrzymać rytm. Wystarczy odpowiednio dopasować utwory i skompilować z nich playlistę. Jednak słuchawki nie mogą zupełnie izolować Cię od otoczenia, zwłaszcza kiedy biegasz lub po prostu słuchasz muzyki na dworze. Słuchawki AfterShokz Trekz Titanium dostarczają dźwięk do ucha środkowego w innowacyjny sposób, omijając bębenek. Oznacza to, że nie zatykają uszu, pozwalając słyszeć to, co dzieje się dookoła. Brzmienie dociera do ucha przez kości twarzy, zachowując szeroki zakres częstotliwości. Słuchawki wykonane są z tytanu, materiału o olbrzymiej wytrzymałości, są poza tym odporne na pot i wilgoć.

Zagraj o słuchawki AfterShokz Trekz Titanium warte 499 zł