Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 – na każdy wyjazd, na każdą pogodę

Mamy grudzień. Spadł śnieg, jest ślisko, a na dodatek zaczyna się świąteczna gorączka. To gorący okres. Zamiast kłótni przed świętami o to, kto zawinił podczas kolizji, możesz mieć niepodważalny dowód w postaci nagrania. Film zarejestrujesz wideorejestratorem Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 – to nowość w naszej ofercie.

Poznaj Xiaoyi Yi Ultra Dash 2

Przed Świętami wszyscy się spieszą. Prezenty, zakupy wigilijne, wyprzedaże, wyjazdy do bliskich i przyjaciół, wkrótce także ferie. Za kierownicą spędzisz pewnie dużo czasu, lecz – dobra rada – nie ruszaj się bez wideorejestratora. Premierowy Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 będzie idealnym wyborem, ze względu na nagrywanie w jakości 2.7K, jasną przysłonę f/1.9 oraz obecność trybu Wide Dynamic Range (WDR). Dwa ostatnie parametry są szczególnie istotne podczas filmowania w nocy, o zmierzchu, który zimą zapada szybko, jak również w śnieżnej kurzawie.

Materiał rejestrowany jest płynnie, dzięki chipowi 17 1.25GHz + A7 800MHz, wzbogaconym wbudowaną akcelerację Neon oraz zintegrowaną jednostkę high-speed FPU processing. Nie ma więc mowy o przycięciach, które zaburzałyby widoczność. Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 otrzymał także 3-osiowy żyroskop MEMS. Zabezpieczy nagranie z momentem kolizji przed usunięciem, nawet jeśli ustawisz filmowanie w pętli. Co więcej, czułość żyroskopu ustalisz adekwatnie do swojego stylu jazdy.

W zestawie z wideorejestratorem Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 znajdziesz też kartę 16 GB oraz komplet akcesoriów, niezbędnych do prawidłowej instalacji urządzenia w samochodzie.

wideorejestrator  Xiaoyi Yi Ultra Dash 2 sklep
 

Poznaj premierowy wideorejestrator Xiaoyi Yi Ultra Dash 2