Otwieramy X-KOM POZNAŃ!

Niespełna czternaście godzin pozostało do wielkiej inauguracji ósmego oddziału naszej firmy. Jak zapewne wiecie, jutro – w sobotę 21 maja 2011 roku – oficjalnie lądujemy w Poznaniu! Drzwi wielkopolskiego salonu X-KOM, zlokalizowanego w jednym z największych w tej części kraju centrów handlowych – „Kupcu Poznańskim”, otworzą się w samo południe – punktualnie o godz. 12:00. Chwilę później ruszymy z pierwszych z czterech konkursów, które przygotowaliśmy dla Was na ten dzień. Tego dnia każdy z naszych klientów może liczyć na specjalny upominek! Zapraszamy!
Wszystko wskazuje na to, że do lokalu nr 207 na drugim piętrze Centrum Handlowego „Kupiec Poznański” (przypomnijmy adres: Plac Wiosny Ludów 2) wstąpi w najbliższych dniach bardzo wielu mieszkańców Poznania i okolic. Od poniedziałku, gdy oficjalnie zaprezentowaliśmy wielką „poznańską” promocję na niemal trzydzieści bardzo popularnych produktów z naszej oferty, do naszego systemu co chwila spływa zamówienie z Wielkopolski! Wszystkie promocyjne ceny, obowiązujące w weekend inaugurujący nasz poznański salon oraz przez pierwsze 8 dni jego działalności, odnajdziecie pod tym linkiem. Spodziewamy się, że wielu z Was, którzy w ostatnich dniach złożyli zamówienie, zgłosi się jutro do salonu X-KOM Poznań po odbiór zakupionych produktów. Serdecznie zapraszamy! Atrakcji na pewno nie zabraknie!
 
Wystarczy wspomnieć, że w dniu jutrzejszym do każdego zakupionego produktu dorzucać będziemy firmowe gadżety! Co więcej, o godz. 12:30 ruszymy z konkursami, które organizujemy wspólnie z najbardziej renomowanymi producentami sprzętu elektronicznego. Cztery serie konkursowe będą się odbywać co godzinę – w każdej czeka na Was szereg niezwykle atrakcyjnych nagród:

12:30 – wspólny konkurs ASUS i X-KOM, do wygrania m.in.:
- router ASUS RT-N10
- karta graficzna ASUS GeForce GTS450
- odtwarzacz ASUS O! Play Mini

13:30 – konkurs SAMSUNG, do wygrania m.in.:
- netbook Samsung N150
- monitor Samsung B2230N (22”)
- zewnętrzny dysk twardy 500GB 2,5” USB 3.0

14:30 – konkurs DELL, do wygrania m.in.:
- monitor Dell E1910H (19”)
- monitor Dell U2211H (22”)
- profesjonalna mysz Alienware TactX

15:30 – konkurs ACER, do wygrania m.in.
- netbook Acer AO522
- monitor Acer V193HQVB
- głośniki I-BOX 2.1 Palermo

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Wielkopolski (i nie tylko!), by w sobotnie popołudnie pojawili się w „Kupcu Poznańskim”. Na pewno nie pożałujecie! Zapamiętajcie ten adres: X-KOM Poznań, Plac Wiosny Ludów 2, lokal 207. Startuje już jutro!

Jak dojechać do X-KOM Poznań? Zobacz dane teleadresowe