Przedsprzedaż Samsung Galaxy A8. Zamów, odbierz kartę pamięci i skorzystaj z 20 rat 0%

Nowy Samsung Galaxy A8 to pełna gracji konstrukcja, łącząca minimalizm z nowoczesnością. Rozwiązania znane z urządzeń premium oraz ergonomię użytkowania. Posiada obudowę z metalu i szkła, wyświetlacz Infinity Full HD+, podwójny aparat selfie i solidną kamerę główną. W naszej przedsprzedaży Galaxy A8 kupisz w 20 ratach 0%. Otrzymasz też kartę microSD 128 GB.

Samsung Galaxy A8 wyznacza kierunek

Oglądasz smartfony ze średniej półki i wciąż czujesz niedosyt? Czegoś im brakuje? Coś chcesz poprawić? Skieruj więc wzrok na nowy Samsung Galaxy A8 i podziwiaj wzornictwo klasy premium. Elegancję w czystej postaci, wyrażoną obudową z metalu i szkła o symetrycznie zaokrąglonych krawędziach. Front smartfona wypełnia wyświetlacz Super AMOLED 5,6” Full HD+. Mało tego, jest to matryca Infinity, co znaczy, że może się pochwalić proporcjami 18,5:9 – obecnymi dotychczas jedynie we flagowcach. Co w nim takiego niezwykłego? Otóż te proporcje są optymalne zarówno dla treści 16:9, jak i 21:9. Obraz wypełni wyświetlacz Galaxy A8 po brzegi, bez czarnych pasków, czy uciętych kadrów.

Opisując ekran najnowszego Galaxy A8 nie sposób nie wspomnieć o bogatej palecie kolorów. To zasługa fuzji matrycy Super AMOLED z rozdzielczością Full HD+, która zaowocowała wiernym odwzorowaniem barw, ich nasyceniem oraz wysokim kontrastem. Po prostu intensywnie zanurzysz się w obrazie.

Zostań mistrzem selfie z Galaxy A8

Istotą autoportretu jesteś Ty, choć tło bywa równie ważne. Dlatego Samsung Galaxy A8 otrzymał podwójny aparat przedni, składający się z dwóch matryc: 16 Mpix i 8 Mpix, obydwa z przysłoną f/1.9. Podwójny moduł wprowadza ponadto funkcje Live Focus oraz Live Preview, z pomocą których pobawisz się kreatywnie zdjęciami selfie. Możesz skorzystać z trybu standardowego, skupić ostrość na sobie, rozmywając jednocześnie tło albo ustawić ostrość na drugi plan. Dokonasz tego tak przed wciśnięciem migawki, jak i na gotowej fotografii.

Mając do dyspozycji dwa aparaty selfie, Galaxy A8 umożliwia swobodne przełączanie się między modułami. Kamera 16 Mpix dostarcza technologię Tetra-cell, ułatwiając robienie zdjęć przy słabym świetle i w takich pomieszczeniach jak ciemny korytarz, salon albo klub. Tetra-cell poprawia także jakość fotek robionych przy intensywnym świetle, zapobiegając prześwietleniom i zbyt jasnej ekspozycji.

Samsung Galaxy A8 sklep przedsprzedaż, raty 0%
 

Aparat główny z funkcją Hyperlapse

Pora na film. Dynamiczny film z ekscytującym efektem poklatkowym. Po uruchomieniu kamery głównej 16 Mpix przejdź do funkcji Hyperlapse. Teraz zarejestrowana akcja przyspieszy i nawet długi materiał zostanie skrócony do krótszej formy, przy zachowaniu ostrości obrazu. Dzieje się tak dzięki obecności technologii vDIS, korygującej niestabilne oraz rozedrgane nagrania.

Tylko nie zatrać się całkowicie w filmowaniu. Koniecznie wypróbuj naklejki, pieczątki, tryb Beauty, filtry, tryb Pro i tryb Food. Każdy wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy z własnym pakietem możliwości. Jak myślisz, który z nich polubisz najbardziej?

Prywatność i bezpieczeństwo

O tym, że dane wymagają ochrony chyba nie trzeba Cię przekonywać. Ale Samsung Galaxy A8 będzie je chronił na kilka różnych sposobów i na kilku poziomach. Najpierw ochrona przed pyłem i wodą, która przydaje się w codziennym życiu. Może złapać Cię deszcz, a smartfon może upaść na piasek. Norma IP68 pozwoli Ci swobodnie korzystać z Galaxy A8, w każdych warunkach. Odblokowywać smartfon możesz na dwa sposoby: czytnikiem linii papilarnych albo funkcją rozpoznawania twarzy. Dodatkowo, najcenniejsze pliki ukryjesz w Bezpiecznym Folderze, stworzonym w oparciu o platformę Knox. Kolejna rzecz to backup danych. Kopii zapasowych nigdy za wiele, dlatego Galaxy A8 pozwala przechowywać zdjęcia, gry i aplikacje na nośniku microSD do 256 GB. Samsung oddaje Ci także do dyspozycji 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze Samsung Cloud. Mało tego, synchronizacja danych może zachodzić automatycznie, więc nie zapomnisz jej przeprowadzić.

Wydajność nowego Galaxy A8

Znasz już funkcje smartfonu Samsung Galaxy A8. A co sprawia, że każda z nich działa szybko, płynnie i bez przycięć? Mocna konfiguracja, której trzonem jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 7885, wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Energię dostarcza bateria 3000 mAh, a całość pracuje pod kontrolą systemu Android 7.1 Nougat.

Raty 0% i karta pamięci w prezencie

Masz postanowienia noworoczne? Znakomicie. Udokumentujesz je aparatem Galaxy A8, który w naszej przedsprzedaży zamówisz w 20 ratach 0%. To prawdziwa okazja, bo nowy, wyjątkowy smartfon będziesz mieć za niecałe 105 zł miesięcznie. Oprócz tego otrzymasz w prezencie kartę pamięci microSD Samsung Evo 128 GB.

Przedsprzedaż trwa do 18 stycznia 2018. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień. Promocja na kartę microSD również trwa do 18 stycznia 2018. Promocja nie wymaga aktywacji kodu rabatowego. Gratis dodawany jest na etapie realizacji zamówienia.

Zamów Samsung Galaxy A8 Gold, Galaxy A8 Black lub Galaxy A8 Orchid Gray