Zajęliśmy 1. miejsce w konkursie Mobile Trends Awards 2017

Chcemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością – nasza aplikacja mobilna zajęła 1. miejsce w konkursie Mobile Trends Awards 2017 w kategorii M-commerce. Tak zadecydowała kapituła konkursu oraz głosy internautów, czyli Wasze głosy. Ogromnie cieszymy się z nagrody i dziękujemy za wsparcie, które umożliwiło nam wygraną.

O Mobile Trends Awards 2017

Nagrody Mobile Trends Awards, nazywane Oscarami branży mobilnej, przyznawane są w Polsce od 2012. Konkurują ze sobą naprawdę silne marki, wykorzystujące technologie mobilne w swoich projektach. Tym razem oceniano projekty stworzone w roku 2017 przez polskie firmy lub polskie oddziały zagranicznych firm.

Kapituła konkursowa, składająca się z ekspertów związanych od lat z branżą mobilną, oceniła perfekcję, rozwiązania potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność zgłoszonych projektów, podzielonych na 10 kategorii. Aplikacja mobilna x-kom znalazła się w gronie pięciu najlepszych aplikacji w kategorii M-commerce, co samo w sobie jest już olbrzymim wyróżnieniem.

 

aplikacja x-kom 1. miejsce w Mobile Trends Awards 2017

 

Tym bardziej cieszymy się z zajęcia 1. miejsca w konkursie. Uroczysta gala, w czasie której wręczano zwycięzcom statuetki, odbyła się 1 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Nagrodę w imieniu x-kom odebrał Adam Paluszewski, który jest koordynatorem i jednym z twórców naszej aplikacji.

 

aplikacja x-kom 1. miejsce w Mobile Trends Awards 2017

 

Jeszcze raz dziękujemy za głosy oddane na aplikację mobilną x-kom. Ta nagroda należy się również Wam :)