Przedsprzedaż Sony Xperia XZ2

Poznaj gruntownie zmienioną, piękniejszą, szybszą, wyposażoną w lepsze aparaty Sony Xperię XZ2. Tu i ówdzie smartfon zyskał nieco krągłości, co tylko dodało mu urody. Szczególnie w zestawieniu z oryginalnymi kolorami, błyszczącymi powierzchniami oraz genialnym ekranem FHD+ TRILUMINOS.

Wyświetlacz Sony Xperia XZ2 z trybem HDR

Jak często patrzysz w ekran smartfona? Na pewno często i na pewno są to od czasu do czasu filmy. Te filmy mogą być odtwarzane w rozdzielczości Full HD+, z soczystą paletą barw i uwzględnieniem bogactwa detali, które sprawiają, że sceny ogląda się z taką przyjemnością. Najnowsza Sony Xperia XZ2 posiada bowiem wyświetlacz 5,7” TRILUMINOS, otoczony przez minimalistyczne ramki, wzbogacony trybem HDR oraz technologiami znanymi z telewizorów Sony BRAVIA.

Xperia XZ2 dysponuje jeszcze jedną ciekawą funkcją – Dynamic Vibration. Analizuje ona nagrania audio i wideo, by aktywować się w scenach akcji i spotęgować akcję na ekranie. Naprawdę ciekawe doświadczenie w grach oraz w epickich bitwach, które rozgrywają się na Twoich oczach. Od teraz trzymające w napięciu ujęcia będą wręcz wstrząsające.

Aparat Motion Eye

19-Megapikselowa matryca Exmor RS z soczewkami Sony Lens G nie boi się kiepskiego światła. Robi jasne i szczegółowe zdjęcia również wtedy, gdy warunki nie sprzyjają, posługując się mechanizmem przetwarzania obrazu BIONZ. Utrwala dzięki temu w kadrach naturalne kolory o wysokim kontraście. Poza tym, szybki autofocus, wraz z funkcją rejestrowania predykcyjnego, ustawiają ostrość błyskawicznie i to jeszcze zanim naciśniesz migawkę.

Sony Xperia XZ2 pozwoli Ci ponadto filmować w zwolnionym tempie, dzięki funkcji Super Slow Motion w jakości Full HD i szybkości 960 klatek na sekundę. Ciekawostką jest opcja zmiany na prędkość 120 kl./s. w dowolnym momencie nagrywania, co wprowadza zaskakującą zmianę do dynamiki filmu. Jednak gdy nie korzystasz z Super Slow Motion możesz rejestrować wideo w jakości 4K, upiększając nagranie trybem HDR.

Premierowa Xperia XZ2 pomoże Ci także przenosić dowolne obiekty do rzeczywistości wirtualnej, jak również przygotowywać modele do druku w drukarce 3D. Smartfon zeskanuje też Twoją twarz, po czym zamieni ją w trójwymiarowy portret albo awatar. Bez dwóch zdań jest to funkcja warta wypróbowania.

Dźwięk z algorytmem DSEE HX

Muzyka może brzmień lepiej, niezależnie czy słuchasz jej na słuchawkach, czy na wbudowanych głośnikach stereo. Sony Xperia XZ2 emituje dźwięki o szerokim zakresie tonalnym, z czystymi sopranami oraz głębokimi basami, w czym pomagają algorytm DSEE HX i technologia LDAC.

Bateria z trybem Stamina

Jak widać Sony Xperia XZ2 zapewnia świetną rozrywkę. Czy to podczas oglądania filmów, czy własnoręcznego nagrywania wideo, czy też słuchania muzyki. Tylko czy wystarczy energii w baterii, by móc jeszcze zadzwonić alb sprawdzić pocztę e-mail? Wystarczy, bo akumulator w XZ2 dysponuje trybem Smart Stamina, który analizuje zużycie energii, by zoptymalizować jej zużycie i aktywować oszczędzanie, jeśli uzna, że smartfon mógłby nie dotrwać do wieczora.

Sony Xperia XZ2 sklep PlayStation 4 Slim gratis
 

Podzespoły Sony Xperia XZ2

We wnętrzu smartfona pracuje solidna konfiguracja, na którą składają się:

- 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845
- grafika Adreno 630
- 4 GB pamięci RAM
- 64 GB pamięci wewnętrznej
- bateria 3180 mAh
- całość działająca pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo.

Do swojej dyspozycji masz ponadto:

- dwuzakresowe wi-fi w standardzie ac
- modem LTE
- moduł zbliżeniowy NFC
- czytnik linii papilarnych

Konsola PS4 Slim w prezencie

Jeśli zamówisz smartfon Sony Xperia XZ2 w naszej przedsprzedaży otrzymasz w gratisie konsolę PlayStation 4 z paczką trzech gier PlayLink.

Przedsprzedaż trwa do 10 kwietnia 2018. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

[Aktualizacja] 13 marca 2018 pula konsol Sony PlayStation 4 Slim, dodawanych do smartfonów w ramach przedsprzedaży, została wyczerpana.

Poznaj Sony Xperia XZ2 Czarny, Sony Xperia XZ2 Różowy, Sony Xperia XZ2 Srebrny oraz Sony Xperia XZ2 Zielony