Co potrafi premierowy Huawei MediaPad M5?

Zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie tablet Huawei MediaPad M5 to wyjątkowo funkcjonalne narzędzie do pracy. Posiada mocne podzespoły, wyświetlacz o rozdzielczości 2K oraz pojemną baterię, które idealnie sprawdzą się w biurze i poza nim. Zamów go u nas i odbierz etui Huawei Cameron Leather Case w prezencie.

Bajecznie szczegółowy ekran, który chroni oczy

Analiza raportów wymaga ciągłego wpatrywania się w wyświetlacz. Patrzysz przy tym praktycznie w jeden punkt, skupiając wzrok na poszczególnych polach tabeli. To potrafi męczyć oczy… No chyba, że trzymasz w rękach Huawei MediaPad M5 z trybem Eye Comfort Mode. Funkcja ta redukuje emisję światła niebieskiego, regulując jednocześnie jasność ekranu, zależnie od panujących warunków. Inaczej będzie świecić w biurze, gdy siedzisz blisko okna, inaczej w sali konferencyjnej, gdzie światła jest zdecydowanie mniej.

Oprócz tego, 10-calową matrycę tabletu wzbogacono algorytmem ClariVu, który analizuje wyświetlane treści i poprawia niedoskonałości. Jest to szczególnie ważne podczas oglądania zdjęć, grafik, bądź wizualizacji, które mają przekonać klientów do zaufania właśnie Twojej firmie.

MediaPad M5 10 ma tę moc

I to nie byle jaką moc. O wydajność, szybkość i responsywność dba trio złożone z 8-rdzeniowego procesora Kirin 960s, grafiki Mali-G71 MP8 oraz 4 GB pamięci RAM. Nie ma mowy o irytujących spadkach wydajności, gdy uruchamiasz kolejne aplikacje i przełączasz się między nimi, by skorzystać raz z jednej, raz z drugiej, to znowu z innej. Podczas spotkań biznesowych nie zmarnujesz ani sekundy na czekanie aż aplikacja zacznie działać.

Analizuj wyniki firmy, potem zaakceptuj kreacje, odpowiedz na maile, obejrzyj film z prezentacją i usłysz każdy dźwięk dzięki wysokiej klasy głośnikom Harman Kardon. Dodajmy, czterem głośnikom, pracującym pod kontrolą cyfrowego wzmacniacza dźwięku. Ten dźwięk znakomicie uzupełnia krystalicznie czysty obraz, tworząc efekt wow.

W porządku, ale jak długo może pracować Huawei MediaPad M5 10”? Długo. Naprawdę długo, bo energię dostarcza mu akumulator 7500 mAh, dający się uzupełnić w mniej niż 3 godziny. Producent wdrożył tutaj inteligentny algorytm oszczędzający energię, potrafiący automatycznie dopasować plan zasilania do Twojej aktywności. Tablet wie kiedy pracujesz intensywnie, a kiedy odpoczywasz, dzięki czemu rezerwuje zasoby na czas, w którym najwięcej się dzieje.

Huawei MediaPad M5 10 sklep
 

Wersja wi-fi czy LTE?

Huawei MediaPad M5 dostępny jest w dwóch wersjach – z modułem wi-fi lub LTE. Pierwszy lepiej sprawdzi się w pracy stacjonarnej, gdy korzystasz z tabletu przede wszystkim w biurze. Model z LTE jest z kolei niezastąpiony w podróżach służbowych, a także podczas spotkań u klienta czy w kawiarni. Zachowasz dostęp do sieci bez łączenia się z publicznymi sieciami.

Odbierz dedykowane etui

Tablet MediaPad M5 10” jest sprzętem stricte biznesowym, a biznes to komunikacja. Z zarządem, z teamem, z kontrahentami oraz z klientami. Klawiatura pomoże Ci szybko i sprawnie pisać i odpowiadać ma e-maile, a także uzupełniać zestawienia czy raporty. Taką klawiaturę znajdziesz w dedykowanym etui Huawei Cameron Leather Case, które otrzymasz w prezencie, zamawiając MediaPad M5 do 14 marca 2018.

Realizacja zamówień Huawei MediaPad M5 10” rozpocznie się 14 marca 2018.

Poznaj Huawei MediaPad M5 10 wi-fi oraz MediaPad M5 10 LTE