Razer Phone w x-kom. Poznaj prawdziwie gamingowy smartfon

Zaiste niezwykły to smartfon. Razer Phone to prawdziwy demon prędkości i nieugięty wojownik pełen unikalnych zdolności. Ma genialny ekran z odświeżaniem 120 Hz, fenomenalne głośniki stereo oraz potężne podzespoły, dzięki którym działa bajecznie płynnie. Chcesz poczuć więcej emocji w gamingu? Wybierz Razer Phone.

Ostry jak brzytwa obraz

Razer Phone śmiało łamie schematy i wyznacza nową jakość obrazu w urządzeniach mobilnych. Jest pierwszym smartfonem z matrycą IGZO QHD – rarytasem wśród wyświetlaczy. Przekątna 5,7” i proporcje UltraMotion dają pewien przedsmak możliwości, ale dopiero w połączeniu z odświeżaniem 120 Hz ujawnia się cała jego potęga.

Odświeżanie 120 Hz przekłada się na kapitalną płynność w grach, zwłaszcza w najbardziej zaawansowanych tytułach, gdzie akcja rozgrywana jest dynamicznie, a efekty graficzne wgniatają w fotel. Wyścigi, sceny walk – to wszystko wygląda rewelacyjnie. Przekonasz się już w pierwszym starciu.

Co więcej, ekran Razer Phone wyświetla intensywne kolory, generuje świetne przejścia między światłocieniami, doskonale wyostrza tekstury. To prawdziwa gamingowa żyleta.

Ogromna moc Razer Phone

Dynamiczna obsługa gier to nie tylko wyświetlacz. To przede wszystkim potęga płynąca z 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 835, układu graficznego Adreno 540 i 8 GB pamięci RAM. Specyfikację uzupełniają 64 GB pamięci wewnętrznej, zdolnej pomieścić obfitą bibliotekę gier.

W wyciśnięciu ostatnich soków z podzespołów pomaga aplikacja Game Booster. Maksymalizuje osiągi Razer Phone, gry uruchamia błyskawicznie i w równie imponującym tempie wznawia przerwaną rozgrywkę.

Razer Phone sklep
 

Dźwięk, który wywołuje ciarki

Gdy zaczyna się gra, Razer Phone ląduje w pozycji poziomej. Wtedy dwa głośniki stereo rozpoczynają symfonię, emitując dźwięk Dolby ATMOS wprost do Twoich uszu. Efekt jest powalający, bo można przysiąc, że brzmienie zaczyna Cię otaczać.

Mało tego, dźwięk jest niebywale szczegółowy i wiernie odtwarza całą rozpiętość tonalną. Po prostu czujesz uderzenia basów, klarowną grę sopranów, czyste wokale – po prostu brzmienie audiofilskie. I nie są to czcze przechwałki – jakość dźwięku potwierdza certyfikat THX.

Razer Phone ma też aparaty

Nie samym gamingiem żyją gracze. Dlatego na pokładzie Razer Phone nie mogło zabraknąć aparatu. Dwóch aparatów z matrycą 12 Mpix każdy.

Pierwszy jest teleobiektywem, drugi obiektywem szerokokątnym. Rozdzielenie funkcji pozwala przełączać się między opcją szerokiego kadru a przybliżaniem odległych obiektów. Zależnie od sytuacji.

Razer Phone posiada ponadto lampę błyskową o dwóch odcieniach światła – do fotografii naturalnej oraz zrównoważonej tonacji barwnej. Ciekawa opcja, dająca równie ciekawe efekty.

Smartfon Razer Phone w kolorze czarnym możesz już kupić w x-kom. Dla zapalonego gracza pozycja obowiązkowa.

Poznaj gamingowy Razer Phone