Poznaj nową mysz gamingową – Razer Abyssus Essential

Mysz jest przedłużeniem Twojej ręki. W znacznej mierze odpowiada za szybkie namierzenie wroga, a następnie jego eliminację. Właśnie dlatego wybierz gryzonia, który nigdy Cię nie zawiedzie. Poznaj Razer Abyssus Essential.

Precyzyjny sensor

Śledzenie Twoich ruchów i ich wierne odwzorowanie na ekranie komputera to główne zadanie myszki. Dzięki niezwykle precyzyjnemu sensorowi optycznemu Abyssus Essential robi to doskonale. Jeszcze większą dokładność i precyzję podczas każdej bitwy zyskasz dzięki wysokiej rozdzielczości sensora, która może sięgnąć nawet 7200 DPI. Parametry pracy dostosujesz do swoich preferencji w zaawansowanym oprogramowaniu – Razer Synapse 3.

Na Razer Abyssus Essential można polegać

Myszka musi być niezawodna. Dlatego w nowej konstrukcji Razer postawiono na czułe przyciski Hyperesponse. Ich wytrzymałość to aż 10 milionów kliknięć, co daje Ci pewność, że gryzoń nie zawiedzie Cię w najważniejszym momencie. W dodatku na przyciskach głównych znalazły się wyprofilowane rowki, które zapewniają jeszcze lepszą kontrolę na urządzeniem.

Podświetlenie Razer Chroma

Mysz gamingowa kojarzy się z efektownym podświetleniem RGB. Nie inaczej jest w przypadku Razer Abyssus Essential, która z rewelacyjnym podświetleniem Razer Chroma może mienić się jednym z pośród 16,8 miliona kolorów. Dodatkowo podświetlenie na spodzie obudowy tworzy zjawiskową poświatę na każdej powierzchni.

Razer Abyssus Esential
 

Poznaj nową myszkę Razer Abyssus Essential