Akcesoria Elgato. Płynny streaming dostępny tylko w x-kom

Zapewnij sobie stream w bezkonkurencyjnej jakości. Pokazuj swoje osiągnięcia i towarzyszące grze emocje w relacjach live. Graj, komentuj i dziel się rozrywką za pomocą akcesoriów Elgato, które znajdziesz wyłącznie w naszej ofercie. Sprawdź, czego jeszcze możesz się po nich spodziewać. 

Postaw na stream w dobrej jakości

Stream gry do sieci cieszy się coraz większą popularnością. Każdy z graczy chce pokazać swój styl, popisowe skille, zagrania czy manewry. Z pomocą w tym zakresie przychodzą akcesoria gamingowe Elgato, stworzone z myślą o rejestracji i przesyłaniu nagrań. Od teraz udostępnisz wybranym użytkownikom to, co dzieje się na Twoim monitorze. Podzielisz się również swoimi komentarzami i emocjami, które towarzyszą toczonej rozgrywce.

Pokaż na co Cię stać z Elgato 

Elgato proponuje Ci możliwość podłączenia dodatkowego monitora zarówno do MacBooka jak i dowolnego laptopa z systemem Windows 10 za pomocą stacji dokującej Thunderbolt. Dzielenie się obrazem będzie natomiast możliwe poprzez karty przechwytujące video w znakomitej jakości 4K. Ale to nie wszystko. Dzięki platformie Elgato Stream Deck konieczność mapowania i zapamiętywania skrótów klawiszowych odejdzie w niepamięć, a Ty zyskasz wyższy poziom kontroli nad udostępnianym materiałem. Spersonalizowanie jej według własnych potrzeb zagwarantuje, że dostosowanie dźwięku, uruchamianie multimediów czy przełączanie scen będzie odbywało się od tej pory za pomocą jednego kliknięcia. 

elgato akcesoria streaming
 

Na tym jednak nie koniec. Elgato wychodzi o krok do przodu i daje Ci możliwość nagrywania siebie. Dzięki Cam Link bez trudu połączysz się ze swoją lustrzanką czy kamerą video. Ta kompaktowa wtyczka sprawi, że staną się one kamerami internetowymi, a Ty w prosty sposób stworzysz relację live w jakości do nawet Full HD 1080p w 60 FPS. Z kolei tło fotograficzne Green Screen zapewni idealnie gładką powierzchnię efektu Chroma-Key. Od teraz profesjonalne tło rodem na miarę studia nagraniowego stworzysz bez problemu w swoim domu. 

Szczegóły mają znaczenie 

Produkty Elgato to sprzęty wysokiej jakości. Znajdziesz tutaj adapter Chat Link pozwalający na nagrywanie video z komentarzem głosowym i dźwiękiem gry. Długi kabel zapewni Ci swobodę i komfortowe użytkowanie, nawet jeśli emocje sprawiają, że wiercisz się w fotelu. Ty natomiast zyskasz możliwość przesyłania w pełni kompletnego streamu. Kontrolę nad rozgrywką da Ci z kolei profesjonalnie zaprojektowana podkładka pod mysz Gaming Mouse Pad. Jej optymalizacja pod kątem czujników laserowych i optycznych podniesie precyzję sterowania urządzeniem, a kauczuk zamieszczony na spodzie sprawi, że pozostanie ona na miejscu nawet podczas intensywnej rozgrywki. 

Sprawdź wszystkie akcesoria Eltago dostępne wyłącznie w naszej ofercie