Ruszyła przedsprzedaż iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz Apple Watch 4

Zgodnie z zapowiedziami 21 września 2018 wyznacza start przedsprzedaży nowych produktów giganta z Cupertino. Mowa o smartfonach iPhone Xs i iPhone Xs Max oraz inteligentnym zegarku Apple Watch 4, które możesz już zamawiać w x-kom. We wszystkich kolorach i w każdym wariancie pamięci. Poznaj premierowe propozycje Apple.

iPhone Xs i iPhone XS Max, czyli gwiazdy wielkiego formatu

W smartfonach iPhone Xs oraz iPhone Xs Max wszystko jest naj. Mają najlepszy ekran w historii smartfonów Apple, przy czym wersja Max aż o przekątnej aż 6,5” Otrzymały ogromnie wydajne, 6-rdzeniowe procesory A12 Bionic, a wraz z nimi 4-rdzeniowe GPU, gwarantujące niesamowitą dynamikę w grach.

Naj odnosi się też do aparatów. Podwójnych aparatów z dwiema matrycami 12 Mpix, wyposażonych w optyczną stabilizację obrazu, Smart HDR, piksele o wielkości 1.4µm, technologię Focus Pixel oraz tryb portretowy.

Naj to wreszcie konstrukcje odporne na pył i wodę, w tym na zanurzenie w wodzie, do głębokości 2 metrów, nawet przez 30 minut. iPhone Xs oraz iPhone Xs Max to także elegancki design wyrażony w smukłych liniach i zaokrąglonych krawędziach. Nowe modele iPhone to smartfony bezkompromisowe. Pod każdym względem.

Flagowce Apple są już dostępne - czytaj o premierze iPhone Xs | Xs Max

Ekrany OLED Super Retina

To, co urzeka w nowych iPhone Xs oraz iPhone Xs Max, to jakość obrazu. Otwierają się przed Tobą nowe doświadczenia wizualne, płynące z matryc OLED 5,8” i 6,5”. Głęboka czerń, intensywne kolory, a wszystko to zawsze w doskonałej jakości. Niezależnie od ułożenia ekranów. Niezależnie od wyświetlanych treści.

iPhone Xs i Xs Max sprawiają, że bogactwo barw towarzyszy Ci podczas filmowych seansów, w grach, kiedy oglądasz zdjęcia, a także gdy po prostu surfujesz w internecie. Miliony pikseli, wsparcie trybu HDR, wyeksponowana biel i technologia TrueTone tworzą niepowtarzalne środowisko, serwując Twym oczom prawdziwą ucztę. Bogatą projekcję wzbogaca dźwięk stereo, rozchodzący się równomiernie w przestrzeni.

Przypatrz się ekranom nowych iPhone’ów. Rozciągają się od brzegu do brzegu, wypełniając praktycznie przednie panele nieomal w całości. Nie znajdziesz tam czytników linii papilarnych. W iPhone Xs oraz iPhone Xs Max bezpieczeństwo zapewnia udoskonalony Face ID, ulokowany w wąskich notchach u góry ekranów.

iPhone Xs sklep, iPhone Xs Max sklep

Procesor A12 Bionic

Czy potęga procesora Bionic może wzrosnąć? iPhone Xs oraz iPhone Xs Max udowadniają, że tak, czerpiąc moc z jednostki A12 Bionic. Inteligentnej. Superszybkiej. 6-rdzeni w ułamku sekundy przetwarza olbrzymie ilości danych, by przyspieszać każdą akcję. Od rozmów i wiadomości, przez obsługę aplikacji i gier, aż po zaawansowane działania oraz multitasking. Jak procesor to i 4-rdzeniowe GPU, dający niespotykane dotąd efekty specjalne w grach. Akcja rozgrywa się płynnie, tekstury są gładkie, lokacje zachwycają dokładnością odwzorowania. To już niemal konsole. Tyle że w kieszonkowym formacie.

W procesorze A12 Bionic zaklęto także Neural Engine – uczenie maszynowe, które analizuje Twój sposób użytkowania smartfona. iPhone Xs i Xs Max dopasowują się dzięki temu do Twoich potrzeb. Również jeśli chodzi o zdjęcia.

Podwójny aparat iPhone Xs

Mogłoby się wydawać, że w kwestii aparatu niewiele się zmieniło. Błąd. Zmieniło się bardzo dużo. Aparatami iPhone Xs i Xs Max możesz na przykład skanować prawdziwe obiekty i przenosić je w formie modeli 3D do zdjęć. Rozszerzona rzeczywistość zyskała nowy wymiar, a Ty nowy sposób na rozrywkę. Tylko pomyśl, oprócz predefiniowanych obiektów AR umieścisz na fotografiach własne, znajdujące się w pobliżu Ciebie. Genialne, prawda?

Równie ciekawie przedstawia się tryb portretowy. Naturalnym jest, że tak zaawansowany aparat kapitalnie uchwyci ostrość, kolory i światłocienie. To potrafiły już poprzednie generacje aparatów Apple. Jednak tym razem zyskujesz możliwość regulacji stopnia rozmycia tła. Decydujesz tym samym jak bardzo ma być wyeksponowana osoba na zdjęciu. Otwórz się na nowe oblicze fotografii mobilnej.

A kiedy przełączysz się z funkcji aparatu na kamerę, zaczniesz nagrywać płynne i pozbawione drgań filmy w jakości 4K. W uzyskaniu oczekiwanego efektu pomoże Ci wspomniany wyżej Neural Engine. Już po kilku kadrach rozpozna Twoje potrzeby i zacznie poprawiać ujęcia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Przedsprzedaż iPhone Xs oraz iPhone Xs Max trwa do 28 września 2018. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Poznaj iPhone Xs Max 64 GB Space Gray, iPhone Xs Max64 GB Silver oraz iPhone Xs Max 64 GB Gold
Zobacz iPhone Xs 64 GB Space Gray, iPhone Xs 64 GB Silver oraz iPhone Xs 64 GB Gold

Poznaj iPhone Max 256 GB Space Gray, iPhone Xs Max 256 GB Silver i iPhone Xs Max 256 GB Gold
Odkryj również iPhone Xs 256 GB Space Gray, iPhone Xs 256 GB Silver oraz iPhone Xs 256 GB Gold

Odkryj iPhone Xs Max 512 GB Space Gray, iPhone Xs Max 512 GB Silver, iPhone Xs Max 512 GB Gold
Zobacz iPhone Xs 512 GB Space Gray, iPhone Xs 512 GB Silver, iPhone Xs 512 GB Gold

 

Apple Watch 4. Twój opiekun i mentor

Mając go na nadgarstku, możesz czuć się bezpiecznie. Apple Watch 4 przydaje się nie tylko w czasie treningu, by odczytać statystyki ćwiczeń. Nie tylko do zmierzenia liczby przebytych kroków. On stale Cię bada i monitoruje stan Twego organizmu. Sprawdza tętno i gdy tylko wykryje, że jest zbyt wysokie lub zbyt niskie, natychmiast Cię o tym powiadomi.

Mało tego, potrafi wykryć upadek. Zdarzenie groźne. A i to nie wszystko, bo jeśli zegarek nie odnotuje Twej aktywności, włączy się alarm SOS, który powiadomi służby ratunkowe i poda im Twoje współrzędne.

Nowe smartwatche Apple są już dostępne - czytaj o premierze Apple Watch 4.

Apple Watch 4 sklep

Twój osobisty trener

Czy zdarzyło Ci się zacząć ćwiczenia i nie włączyć monitora aktywności? Albo zapomnieć przestawić go z trybu pieszego na ćwiczenia w siłowni? Apple Watch 4 automatycznie rozpoznaje rodzaj treningu, oferując niebywale dokładny pomiar parametrów biegu.

Twoje wyniki udostępni też znajomym. Oni wyślą Ci z kolei swoje i tak będziecie się wzajemnie motywować. O codziennej aktywności będzie ponadto przypominać pierścień aplikacji Aktywność.

Poznaj Apple Watch 4 40 Space Gray Black Sport Lo, Apple Watch 4 40 Gold Aluminium Pink Sport Lo, Apple Watch 4 40 Space Gray Aluminium Gray, Apple Watch 4 40 Silver Aluminium White Sport, Apple Watch 4 40 Silver Aluminium oraz Apple Watch 4 40 Gold Aluminium Pink Sport

Odkryj Apple Watch 4 44 Space Gray Black Sport, Apple Watch 4 44 Gold Aluminium Pink Sport Lo, Apple Watch 4 44 Silver Aluminium Seashell, Apple Watch 4 44 Space Gray Aluminium Black Sport Lo, Apple Watch 4 44 Silver Aluminium White Sport oraz Apple Watch 4 44 Gold Aluminium Pink Sport