Premiera iPhone Xs oraz Xs Max. Flagowce Apple już dostępne

Przedsprzedaż nowych iPhone Xs oraz iPhone Xs Max zakończyła się. Od teraz flagowe smartfony Apple są oficjalnie dostępne w naszej ofercie, kusząc bogatym wnętrzem i wieloma możliwościami. A czy Ty masz już swój iPhone Xs | Xs Max?

Najlepsze ekrany w historii Apple

Jakość obrazu, serwowana przez nowe iPhone Xs i iPhone Xs Max, nie ma sobie równych. W obydwu smartfonach zastosowano matryce OLED o przekątnych odpowiednio 5,8” oraz 6,5”. Teraz ekrany Super Retina oferują niezwykle głęboką czerń, na której tle kolory prezentują się jeszcze lepiej. Są żywsze i bardziej realistyczne. Co ważne, ich jakość pozostaje niezmienna. Niezależnie pozycji, w jakiej trzymasz ekran. Niezależnie od wyświetlanych treści.

Soczyste kolory będą Ci więc towarzyszyć Ci podczas filmowych seansów, w grach, kiedy oglądasz zdjęcia, a także, gdy po prostu surfujesz w internecie. Ekrany iPhone Xs | Xs Max są przecież wypełnione po brzegi milionami pikseli. Jednocześnie tryb HDR, wyeksponowana biel oraz technologia TrueTone tworzą niepowtarzalne środowisko. To prawdziwa uczta dla oczu. Bogatą projekcję wzbogaca dźwięk stereo, rozchodzący się równomiernie w przestrzeni.

Co ważne, wyświetlacze wypełniają przednie panele nowych iPhone’ów nieomal w całości. Nie znajdziesz tam czytników linii papilarnych. W tym przypadku bezpieczeństwo zapewnia udoskonalony Face ID, ulokowany w wąskich notchach u góry ekranów.

iPhone Xs | Xs Max mają podwójne systemy aparatów

Powiedzieć o aparatach iPhone Xs oraz Xs Max tylko tyle, że są podwójne, to zdecydowanie za mało. Są to najbardziej zaawansowane aparaty w historii smartfonów Apple, umiejące skanować prawdziwe obiekty i przenosić je w formie modeli 3D do zdjęć. Rozszerzona rzeczywistość zyskała nowy wymiar, a Ty nowy sposób na rozrywkę. Czy nie byłoby ciekawie wzbogacać zdjęcia o realne obiekty AR, oprócz tych predefiniowanych? Byłoby. I teraz jest to możliwe.

iPhone Xs oraz iPhone Xs Max serwują ponadto udoskonalony tryb portretowy. Dla niego uchwycić urodę oraz niepowtarzalną magię chwili to tyle, co nic. Jednak tryb portretowy na tym nie poprzestaje i oferuje Ci regulację stopnia rozmycia tła w czasie rzeczywistym. Z pomocą specjalnego interfejsu zdecydujesz, jak mocno ma być wyeksponowany pierwszy plan. By każdy portret mógł być unikatowy.

Teraz kilka słów o trybie kamery. Filmuje ona rzecz jasna w jakości 4K, zachowując płynność obrazu. Niweluje też drgania, które mogły popsuć finalny efekt wideo. Ale na tym nie koniec, bo aparat iPhone Xs | Xs Max korzysta z Neural Engine. Uczy się Twojego sposobu prowadzenia kamery, rozpoznaje Twoje nawyki, a następnie poprawia ujęcia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jaka inna kamera w smartfonie to potrafi?

iPhone Xs sklep, iPhone Xs Max sklep

Potęga procesora A12 Bionic

W smartfonach iPhone Xs oraz iPhone Xs Max wszystko jest naj. Nie inaczej jest z procesorem. Inteligentną, superszybką, 6-rdzeniową jednostką A12 Bionic, która w ułamku sekundy przetwarza olbrzymie ilości danych. I wszystko dzieje się szybciej. Od rozmów i wiadomości, przez obsługę aplikacji i gier, aż po zaawansowane działania oraz multitasking.

Z myślą o gamingu procesor wzbogacono o 4-rdzeniowe GPU, zapewniające niespotykaną płynność w grach 3D. Dodajmy – wymagających grach. To już niemal konsole. Tyle że w kieszonkowym formacie.

W procesorze A12 Bionic zaklęto także wspomniane wyżej Neural Engine – uczenie maszynowe, które analizuje Twój sposób użytkowania smartfona. Dzięki temu iPhone Xs i Xs Max lepiej dopasowują się do Twoich potrzeb.

Poznaj iPhone Xs Max 64 GB Space Gray, iPhone Xs Max 64 GB Silver oraz iPhone Xs Max 64 GB Gold
Zobacz iPhone Xs 64 GB Space Gray, iPhone Xs 64 GB Silver oraz iPhone Xs 64 GB Gold

Poznaj iPhone Max 256 GB Space Gray, iPhone Xs Max 256 GB Silver i iPhone Xs Max 256 GB Gold
Odkryj również iPhone Xs 256 GB Space Gray, iPhone Xs 256 GB Silver oraz iPhone Xs 256 GB Gold

Odkryj iPhone Xs Max 512 GB Space Gray, iPhone Xs Max 512 GB Silver, iPhone Xs Max 512 GB Gold
Zobacz iPhone Xs 512 GB Space Gray, iPhone Xs 512 GB Silver, iPhone Xs 512 GB Gold

 

Premiera Apple Watch 4. Twojego osobistego trenera

Czasami pęd życia sprawia, że po prostu wbiegasz na siłownię. Uff, udało się zdążyć. Zaczynasz więc ćwiczyć, ale po chwili zastanawiasz się, czy monitor aktywności w zegarku działa? Teraz nie musisz o tym pamiętać. Apple Watch 4 automatycznie włącza monitoring ćwiczeń, oferując niebywale dokładny pomiar parametrów biegu.

Twoje osiągnięcia zegarek wyśle potem do Twoich znajomych. Ty otrzymasz z kolei ich wyniki. W ten sposób będziecie się wzajemnie motywować do wysiłku i pokonywania własnych słabości. Oprócz tego, o codziennej dawce aktywności będzie Ci przypominać pierścień aplikacji Aktywność.

Mało tego, mając na nadgarstku Apple Watch 4 możesz czuć się bezpiecznie. Dlaczego? Bo jako jedyny inteligentny zegarek potrafi wykryć upadek. Jeśli w ciągu minuty zegarek nie odnotuje Twej aktywności, włączy się alarm SOS, który powiadomi służby ratunkowe i poda im Twoje współrzędne, odczytane z GPS. Zegarek będzie także monitorował Twe tętno i gdy tylko wykryje, że jest zbyt wysokie lub zbyt niskie, natychmiast Cię o tym powiadomi.

Apple Watch 4 sklep
 

Poznaj Apple Watch 4 40 Space Gray Black Sport Lo, Apple Watch 4 40 Gold Aluminium Pink Sport Lo, Apple Watch 4 40 Space Gray Aluminium Black Sport, Apple Watch 4 40 Silver Aluminium White Sport, Apple Watch 4 40 Silver Aluminium Seashell oraz Apple Watch 4 40 Gol Aluminium Pink Sport

Odkryj Apple Watch 4 44 Space Gray Black Sport, Apple Watch 4 44 Gold Aluminium Pink Sport Lo, Apple Watch 4 44 Silver Aluminium Seashell, Apple Watch 4 44 Space Gray Aluminium Black Sport Lo, Apple Watch 4 44 Silver Aluminium White Sport oraz Apple Watch 4 44 Gold Aluminium Pink Sport