Wyróżnij się z tłumu. Nokia 7.1 dostępna w przedsprzedaży

Nowoczesna konstrukcja zamknięta w eleganckiej formie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne dostępne w atrakcyjnej cenie. Nokia 7.1, dzięki współpracy z firmą ZEISS, gwarantuje artystyczną jakość zdjęć. Do zaoferowania ma jednak znacznie więcej. Odkryj, czym jeszcze się wyróżnia, i zamów ją w przedsprzedaży.

Zobacz każdy szczegół dzięki wyświetlaczowi PureDisplay

Przekątna 5,84 cala, proporcje 19:9 i rozdzielczość Full HD+. Rozciągający się od krawędzi do krawędzi ekran smartfona Nokia 7.1 pozwala cieszyć się doskonałą jakością niezależnie od oświetlenia. To dzięki funkcji automatycznego dostosowywania jasności do otoczenia. Co więcej, innowacyjny wyświetlacz obsługuje tryb HDR i dzięki przeprowadzanej na bieżąco konwersji zwiększa rozpiętość tonalną i szczegółowość obrazu. Teraz nie umknie Ci żaden detal wykonanych przez Ciebie zdjęć.

Uchwyć każdy szczegół dzięki podwójnemu aparatowi

Fotografie jak ze studia zawsze w Twojej kieszeni. Smartfon Nokia 7.1 z aparatem i układem kamer wzbogaconym o elementy optyczne firmy ZEISS pozwala robić profesjonalne zdjęcia. Opcja pomiaru głębi obrazu i efekt bokeh nadają też każdej uchwyconej chwili artystyczny wyraz. Dzięki zaawansowanym opcjom edycji oraz trybowi Dual-Sight osiągniesz wymarzony efekt, który udostępnisz znajomym bez wychodzenia z aplikacji.

nokia 7.1
 

Płynną pracę gwarantuje Snapdragon 636, wsparty 3 GB pamięci RAM. Energię na cały dzień działania zapewnia z kolei bateria o pojemności 3060 mAh. Wielogodzinna sesja fotograficzna, maraton z wciągającym serialem czy kilkanaście rund w ulubionej grze nie zmusi Cię do skorzystania z powerbanku.

Przedsprzedaż smartfona Nokia 7.1 trwa do 15 października. Wtedy rozpocznie się realizacja zamówień. Oferta dotyczy niebieskiej wersji kolorystycznej. O dostępności modelu szarego poinformujemy w ciągu dwóch tygodni.

Poznaj smartfony Nokia 7.1 niebieski oraz Nokia 7.1 szary