Xiaomi Mi Laser Projector 150, czyli kino w najlepszym wydaniu

Nie korzystasz z projektora w domu, bo nie masz gdzie go postawić? Czas to zmienić. Wybierz Xiaomi Mi Laser Projector 150, który wyświetla obraz o przekątnej 150” stojąc zaledwie 50 cm od ściany, a to nie jedyna z jego zalet. Dowiedz się więcej o Mi Laser Projector 150.

Emocjonująca projekcja z Xiaomi Mi Laser Projector 150

Obraz o przekątnej 150” mierzy dokładnie 381 cm. Tylko pomyśl – blisko 4-metrowa projekcja obecna w Twoim domu, wyłącznie dla Ciebie, Twoich bliskich i Twoich przyjaciół. Filmy akcji, przygodowe, komedie romantyczne, thrillery oraz horrory, seriale, sport, filmy animowane, kreskówki, teledyski – słowem wszystko to, co lubisz oglądać od teraz w monumentalnym formacie.

Co ważne, Xiaomi Mi Laser Projector 150 potrzebuje tylko 50 cm, żeby wyświetlić 150-calowy obraz. Przekątną możesz oczywiście regulować, rozpoczynając od 80”. I teraz najlepsze, bo przy tej przekątnej projektor może stać zaledwie 5 cm od ściany lub ekranu. Imponujący wynik, prawda?

Rozdzielczość Full HD, wysoki kontrast, żywe kolory

Oprócz dużej przekątnej Mi Laser Projector 150 daje Ci to, co najlepsze w obrazie, czyli wysoki realizm. Nie ma bowiem nic lepszego od zanurzenia się w oglądanej fabule, która zachwyca detalami oraz intensywnymi kolorami. To dzięki tym parametrom na nowo odkryjesz filmowe światy, dostrzegając w nich więcej szczegółów i więcej głębi.

Xiaomi Mi Laser Projector wyświetla obraz w jakości Full HD  o kontraście 3000:1 i pokryciem barw na poziomie 85% palety NTSC. Na dokładkę otrzymujesz obsługę trybu HDR oraz technologię laserowego przetwarzania światła ALPD 3.0. To wszystko razem, połączone i zsumowane, gwarantuje dynamiczną, pełną emocji projekcję, niezależnie od pory dnia. Pozwala na to jasność wynosząca 5000 lumenów, zapewniająca widoczność w słoneczny dzień. Oprócz tego każdą scenę wzbogaci wysokiej klasy dźwięk, dostarczany przez wbudowane głośniki z systemem DOLBY DTS.

Xiaomi Mi Laser Projector 150

Niebywale żywotna lampa

Jak myślisz, ile wytrzyma lampa Xiaomi Mi Laser Projector 150, zanim przyjdzie Ci ją wymienić? Czy wystarczy na 100, 500, czy może na 1000 filmów? Otóż lampa zastosowana w tym projektorze może pracować aż przez 25 000 godzin, co odpowiada liczbie 10 000 filmów. W tym czasie spokojnie nadrobisz zaległości w kinowych klasykach, obejrzysz nowości, produkcje niezależne, kilkanaście sezonów seriali i wiele więcej. Co istotne, Mi Laser Projector 150 może pracować całymi godzinami, bo w jego wnętrzu znalazł się zaawansowany system chłodzenia. Składa się on z trzech dużych wentylatorów, radiatora oraz kanałów powietrznych, które skutecznie rozpraszają ciepłe powietrze.

Poznaj Xiaomi Mi Laser Projector 150