Odkryj Silver Monkey – nową markę w ofercie x-kom

Akcesoria. Kable, przejściówki, ładowarki – niby drobiazgi, ale jakże przydatne. Używasz ich do transmisji danych oraz obrazu. Z ich pomocą ładujesz również akumulatory sprzętu mobilnego. Akcesoria powinny być więc solidne, trwałe, a przede wszystkim niezawodne. I takie są produkty Silver Monkey. Dowiedz się więcej.

Kable Silver Monkey. Dla systemów Android i iOS

Najbardziej pokaźną kategorię akcesoriów Silver Monkey stanowią obecnie kable. Mamy w ofercie kable USB do micro USB, USB do USB-C oraz kable USB do drukarek. Dwa pierwsze pozwalają transferować dane pomiędzy komputerem lub laptopem a smartfonem, przy jednoczesnym ładowaniu baterii sprzętu mobilnego. Kable do drukarek są z kolei kompatybilne z każdym modelem wyposażonym w port USB typu B.

Posiadamy ponadto akcesoria kompatybilne z urządzeniami Apple. Są to kable z wtykiem Lightning, które na dodatek mogą się pochwalić certyfikatem Apple MFI. Zyskujesz tym samym pewność, że korzystasz ze sprawdzonego akcesorium.

W różnych środowiskach potrzebne są różne długości kabli. Dlatego poszczególne modele akcesoriów Silver Monkey mają zróżnicowane długości. Od 1,2 metra, przez wersje 1,5 m, 2 m, 3 m, aż po 5-metrowe kable HDMI, o których za chwilę.

Co ważne, możesz wybierać nie tylko wśród różnych długości, ale i różnych oplotów: czarnym gumowym lub srebrnym materiałowym.

Akcesoria Silver Monkey sklep

Kable HDMI 2.0, czyli dynamiczny obraz w 4K

Filmy Blu-Ray, serwisy VOD, gry konsolowe i komputerowe coraz śmielej poczynają sobie w świecie 4K. Jeśli chcesz podziwiać realistyczne, żywe i pełne detali obrazy w jakości Ultra HD, potrzebujesz nie tylko odpowiedniego ekranu (TV albo monitora), ale i kabla, który będzie w stanie obsłużyć tak wysoką rozdzielczość. Kabla o odpowiedniej przepustowości, synchronizacji, jak i kompatybilności z przestrzennym dźwiękiem. Bo przecież nic tak nie dopełnia obrazu w 4K, jak wielokanałowe brzmienie.

Sięgnij więc po kable HDMI 2.0 od Silver Monkey. Mają one pozłacane styki redukujące szumy i zniekształcenia obrazu. Obsługują treści Ultra HD @60Hz, 32 kanałowy dźwięk, mają zwrotny kanał audio, oferują przepustowość do 18 Gbps, a dodatkowo obsługują panele UltraWide 21:9. Żeby móc siedzieć w odpowiedniej odległości od wielkoformatowego ekranu, masz do wyboru kable o długości 5 metrów.

Ładowanie bezprzewodowe

Coraz więcej flagowych smartfonów korzysta z bezprzewodowego ładowania baterii. Nic dziwnego, jest to bardzo wygodna forma uzupełniania energii, pozwalająca zrezygnować z kabli, często zaplątanych z resztą. Dlatego powstały ładowarki indukcyjne Silver Monkey o mocy 5 W, napięciu wyjściowym 5 V i prądzie wyjściowym 1 A. Akcesoria te są jednocześnie kompatybilne ze standardem QI, obecnym w topowych smartfonach Apple, Samsung, Xiaomi, Nokia, Huawei, Google, Motorola, czy LG. Nawet jeśli często zmieniasz telefony, możesz wciąż używać jednej ładowarki indukcyjnej.

Ładowarki bezprzewodowe Silver Monkey są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Obydwie otrzymały ponadto gumowe wypustki, zapobiegające zsunięciu się smartfona w trakcie ładowania.

Zobacz wszystkie akcesoria Silver Monkey