Wymyśl, jak ulepszyć nasze aplikacje mobilne i wygraj nawet 4000 zł

Pracujemy nad rozwojem aplikacji mobilnych x-kom oraz al.to i potrzebujemy Twojego wsparcia. Nieważne czy używasz ich od dawna, czy dopiero zaczynasz z nich korzystać. Podziel się z nami maksymalnie czterema pomysłami jak je usprawnić, a możesz zdobyć nagrodę o wartości 1000 zł w każdej z czterech konkursowych kategorii.

Aplikacje mobilne x-kom i al.to. zawsze do usług

Przeszło 30 000 produktów, wśród których są różne rodzaju sprzęty elektroniczne, małe i duże AGD, gry i zabawki oraz akcesoria dla mamy i dziecka. Dostęp do nich gdzie tylko zechcesz zapewniają Ci mobilne aplikacje x-kom i al.to. Dzięki nim masz zawsze rękę na pulsie i błyskawicznie dowiadujesz się o nowych ofertach i promocjach. Aplikacje pozwalają Ci również robić w naszych sklepach zakupy za pomocą Twojego smartfonu, a także monitorować stan realizacji złożonego zamówienia.

Jeszcze lepiej dzięki Tobie

Chcesz wziąć udział w procesie udoskonalania obu mobilnych aplikacji? Wystarczy, że do 24 lutego odwiedzisz stronę konkursową i podasz nam maksymalnie cztery pomysły, dotyczące ich usprawnienia. Następnie do pracy zabierze się jury, które wybierze po jednym najlepszym pomyśle dla każdej kategorii. A są to:

  • kosmiczna innowacja – pomysł nie z tego świata, który swoją błyskotliwością zwali jurorów z nóg, a aplikacjom pozwoli wystrzelić ponad atmosferę;
  • mała wielka zmiana – pomysł prosty, ale wprowadzający niesamowicie wielkie ulepszenie;
  • doskonały dla x-kom – pomysł, który będzie wyśmienicie udoskonali aplikację x-kom;
  • idealny dla al.to – pomysł przenoszący na wyższy poziom działanie aplikacji al.to.

Na zwycięzcę w każdej kategorii czeka nagroda główna, którą jest voucher na zakupy w x-kom lub al.to o wartości 1000 zł. Do tego przewidziane jest 30 wyróżnień o wartości 100 zł każde.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Wejść na stronę konkursową.
  2. Przesłać za pomocą formularza swoje dane kontaktowe oraz maksymalnie cztery pomysły na rozwój aplikacji mobilnych x-kom oraz al.to.

O przyznaniu nagrody lub wyróżnienia powiadomimy mailem. Konkurs trwa od 4 do 24 lutego 2019 roku i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Więcej szczegółów w regulaminie.

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji x-kom, możesz ją z łatwością pobrać z App Store albo Google Play.

Pomóż usprawnić aplikacje mobilne x-kom oraz al.to i zdobądź nagrodę