Przedsprzedaż Metro Exodus – wejdź do postapokaliptycznej gry

Przenieś się do 2036 roku, by walczyć w realiach postapo. Dzięki przedsprzedaży gry Metro Exodus wyruszysz w wirtualną podróż i staniesz oko w oko z mutantami oraz innymi zagrożeniami. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty.

Świat Metro Exodus

Nadchodzący tytuł od 4A Games jest trzecią z kolei grą, rozgrywającą się w uniwersum opartym na powieściach sci-fi Dmitrija Głuchowskiego. Rok 2036. W wyniku konfliktu nuklearnego Ziemia została zniszczona, a większa część ludzkości uległa zagładzie. Ci, którym udało się przeżyć, chronią się w pełnych niebezpieczeństw ruinach moskiewskiego metra. Gracz wciela się w rolę znanego z poprzednich części Artema, który wraz z żoną i członkami Zakonu Sparty opuszcza metro. Na pokładzie pociągu Aurora wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego domu. Czy w ponurej rzeczywistości los uśmiechnie się do śmiałków?

Walka w ekstremalnych warunkach

Metro Exodus to gra FPS, która łączy w sobie elementy skradanki oraz survival horroru. Tytuł jest przeznaczony zarówno dla posiadaczy konsol (Xbox One i PlayStation 4), jak i pecetów. W tym drugim przypadku, by w pełni wykorzystać potencjał gry, potrzebna wydajność 60 klatek na sekundę w ustawieniach Extreme, DirectX 12 oraz efektywne podzespoły, takie jak spotykane m.in. w desktopach x-kom G4M3R. Są to m.in. procesor pokroju i7-8700K, karta graficzna NVIDIA GTX (RTX dla ustawień Extreme) albo Radeon HD czy RX oraz 8-16 GB pamięci RAM i 2-11 GB pamięci VRAM. W wersji PC rozgrywkę prowadzisz na platformie Epic Games.

P jak przedsprzedaż, p jak prezenty

Zakupienie Metro Exodus w przedsprzedaży to nie tylko szybszy dostęp do emocjonującej rozgrywki. To również specjalne prezenty. W wersji Xbox One otrzymasz cyfrowy kod na dodatkową grę Metro 2033 Redux. Z wersją PlayStation 4 dostajesz dynamiczny motyw PS4, natomiast z pecetową – artbook i cyfrową ścieżkę dźwiękową. Niezależnie od wersji, czeka na Ciebie plakat Stworzenia z Metro Exodus, przedstawiający mutanty, które jako Artem napotkasz podczas rozgrywki.

Skorzystaj z przedsprzedaży i zdobądź Metro Exodus na Xbox One, Metro Exodus na PlayStation4 lub Metro Exodus na PC