Nadchodzi seria P30. Czym zaskoczy Huawei?

O nowych smartfonach Huawei nadal wiadomo niewiele. Pewne jest jedynie, że nowa seria będzie sygnowana nazwą P30. Dokładne informacje na temat poszczególnych modeli pojawią się dokładnie 26 marca 2019, podczas oficjalnej premiery. Zapisz się więc do naszego newslettera – poznaj serię Huawei P30 jako pierwszy i zgarnij atrakcyjny bonus za 1zł.

Huawei P30 – odliczamy dni do premiery

26 marca 2019 odbędzie się premiera smartfonów Huawei serii P30. Czym zaskoczą? Jak będą wyglądać? Czy oferują więcej niż dotychczas? Te pytania zadają sobie wszyscy. Zarówno eksperci branży, jak i konsumenci celujący w zakup nowego smartfona od Huawei.

Wszystkie informacje dotyczące premierowych modeli Huawei będziemy przekazywać na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera i nie pozwól, aby coś Cię ominęło.

A już teraz, zobacz krótki teaser zapowiadający serię Huawei P30. Jesteś na nią gotowy?

Zamów smartfon Huawei z serii P30 i odbierz bonus za 1 zł

Nikt nie wie jakie będą smartfony serii P30, ale wszyscy na nie czekają. Przypuszczamy, że można spodziewać się więcej niż jednego modelu. Wskazuje na to liczba mnoga w oficjalnym nazewnictwie Huawei – seria P30 oraz promocja, przygotowana w ramach zakupu nowych modeli smartfonów.

Tylko podczas premierowej promocji, za symboliczną złotówkę, otrzymasz Huawei Watch lub Huawei Watch i ładowarkę indukcyjną – w zależności od wybranego sprzętu. Połączenie najnowszego smartfona z atrakcyjnymi gadżetami daje gwarancję, że odkryjesz piękno Huawei po raz kolejny.

huawei p30 premiera newsletter
 

Zapisz się do newslettera i czekaj z nami na promocję serii P30