Przenosimy salon x-kom Opole

Salon x-kom Opole zmienia swoją lokalizację. Już wkrótce będziemy przyjmować Klientów w nowoczesnym punkcie, znajdującym się w Galerii Handlowej Solaris Center, znajdującej się w samym centrum Opola. Poznaj szczegóły przeprowadzki.

Przeprowadzka x-kom do Solaris Center [23.04.2019 aktualizacja]

Salon x-kom Opole kończy swoją historię w obecnej lokalizacji. To już oficjalne – od 9 maja, ekipa znana z Centrum Auchan przy ul. Sosnkowskiego, przeniesie się do Galerii Handlowej Solaris Center, znajdującej się nieopodal opolskiego Rynku.

Nowa lokalizacja x-kom Opole

Solaris Center to nowoczesny obiekt w samym sercu Opola. Świeżo zmodernizowana Galeria Handlowa oferuje nowoczesne i przestronne wnętrze. Zmieści się tu więcej stanowisk, co przyspieszy wydawanie zamówień oraz zapewni sprawne doradztwo i komfortowe testowanie sprzętu.

W pobliżu Solaris Center znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, zatem bez trudu dojedziesz tu autobusem z każdego końca miasta. Ponadto, na zmotoryzowanych czeka tu aż 4-poziomowy parking. Z kolei fani jednośladów mogą zostawić swoje rowery w specjalnie wyznaczonych do tego strefach.

salon x-kom opole adres


Poniżej podajemy szczegółowe informacje na temat nowego salonu x-kom Opole:

Solaris Center,
Plac Kopernika 16, 45-040 Opole,
lok. N.P2.11
Opole 45-267

Do zobaczenia w nowej lokalizacji!