OnePlus 7 | OnePlus 7 Pro są już w x-kom. Przedsprzedaż trwa

Powitaj jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Smartfony OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro są teraz dostępne w x-kom, a co najważniejsze, jako jedyni oferujemy sprzęt z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Jeśli więc marzysz szybkim i potężnym flagowcu, wyposażonym w świetny aparat, genialny ekran oraz żywotną baterię, te modele z nawiązką spełnią Twe oczekiwania.

OnePlus 7 Pro ma potrójny aparat

Zaawansowany moduł fotograficzny to dobra wiadomość dla każdego miłośnika zdjęć. Tym bardziej, że OnePlus 7 Pro ma wiele do zaoferowania. Na pierwszy plan wysuwa się aparat główny z trzema obiektywami – rozdzielczość pierwszego liczy aż 48 Mpix, a wartość przysłony wynosi f/1.6, co pozwala robić jasne zdjęcia przy słabym świetle. Mało tego, wewnątrz znajduje się sensor SONY IMX586, a szeroki zakres tonalny ujęcia gwarantuje tryb HDR+.

Na tym oczywiście nie koniec, bo główny moduł aparatu OnePlus 7 Pro może się również pochwalić systemem podwójnej stabilizacji obrazu (OIS i EIS) oraz pikselami o wielkości 1,6µm. Dla Ciebie oznacza to wierne odwzorowanie rzeczywistości, fotografię, która utrwali realny świat w najdrobniejszych szczegółach i w bogatej palecie barw.

Kolejny obiektyw, o rozdzielczości 16 Mpix, odpowiada za szerokie ujęcia, oferując aż 117-stopniowy kąt widzenia. Trzeci, z oczkiem 8 Mpix, dysponuje 3-krotnym zoomem optycznym i stabilizacją obrazu OIS, dzięki czemu bezstratnie przybliża oddalone obiekty.

W OnePlus 7 jest podwójny aparat

W tylnym panelu OnePlus 7 gości podwójny aparat, oferujący rozdzielczość 48 + 5 Mpix. Pierwszy jest flagowym modułem SONY IMX586, tym samym, co w OnePlus 7 Pro. Druga, pomocnicza matryca zbiera informacje o głębi kadru. Zdjęcia obejrzysz na wyświetlaczu AMOLED 6,41” o proporcjach 19,5:9. Okalające go ramki są ultra-wąskie i symetryczne. Jedynie u góry mieści się minimalistyczna łezka z kamerą selfie 16 Mpix (f/2.0).

Gdzie w takim razie znajduje się zabezpieczenie biometryczne? Zostało zintegrowane z ekranem, wystarczy więc, że przyłożysz palec do szklanej tafli i gotowe. Menu zaprasza do wyboru funkcji. W OnePlus 7 Pro zastosowano ten sam zabieg, przy czym szklany ekran zachował jednorodność na całej powierzchni. Jak to możliwe?

OnePlus 7 Pro sklep, OnePlus 7 sklep

OnePlus 7 Pro ma wysuwaną kamerę selfie

Przyjemnie patrzy się na tego typu ciekawostki. Otóż w OnePlus 7 Pro aparat przedni powędrował do górnej ramki, stając się modułem Pop-up. Skojarzenie z wyskakującym okienkiem nasuwa się samo, a aparat działa na tej samej zasadzie – naciskasz, a on wyskakuje błyskawicznie poza obudowę smartfona.

W tym momencie sensor SONY IMX471 i matryca 16 Mpix z przysłoną f/2.0, Fixed Autofocus i pikselami 1.0µm melduje gotowość do robienia autoportretów.

Wydajność z najwyższej półki

Jakby nie patrzeć, zarówno OnePlus 7 Pro, jak i OnePlus 7, imponują mocą. Obydwa modele napędza flagowy procesor Snapdragon 855, wspierany opcjonalnie przez 6 lub 8 GB pamięci RAM (w OnePlus 7) albo nawet 12 GB pamięci RAM (w przypadku OnePlus 7 Pro). Trzeba dodać, że jest to szybka pamięć operacyjna LPDDR4X, przyspieszana w dodatku trybem RAM Boost.

Dzięki analizie Twoich zachowań potrafi on przewidzieć, które procesy wymagają zarezerwowania zasobów dla uzyskania najlepszych rezultatów. Obydwie konstrukcje pracują pod kontrolą systemu Oxygen OS.

OnePlus 7 Pro ma moc do zwycięstwa

Wielu producentów obiecywało wprowadzenie do trybu gamingowego czegoś, co poprawi jakość rozgrywek, ale dopiero OnePlus 7 Pro oferuje coś, co odczuwasz na własnej skórze. Mowa o silniku haptycznym – mocniejszym o 200% w stosunku do obecnych rozwiązań. Smartfon podczas gry naprawdę drży w określonych momentach, a drgania pozwalają Ci lepiej i szybciej reagować na dynamiczne zmiany akcji.

Istotnym problemem rozgrywek mobilnych był również szybko wyczerpujący się akumulator smartfona. Podkreślamy – był – bo OnePlus 7 Pro możesz ładować podczas gry, bez obniżania żywotności baterii. Co więcej, uzupełnianie ogniw odbywa się w trybie Turbo. Zapytasz – a co z generowanym w tym czasie ciepłem? – odpowiadamy, że odprowadza je usprawniony system chłodzenia, zaprojektowany z myślą o utrzymaniu optymalnych warunków we wnętrzu smartfona.

Nagrywaj rozgrywki

Gry mobilne przejmują coraz więcej z gamingowego tortu, śmiało konkurując z tytułami PC. Jeśli i Ty cenisz sobie rozgrywki na smartfonie, sięgnij po OnePlus 7 Pro | OnePlus 7. W obydwu modelach nagrasz przebieg całej kampanii, niezależnie od czasu jej trwania, i to w rozdzielczości 2340 x 1080 px. Mało tego, zarejestrują się także dźwięki z gry oraz Twój komentarz, gdy uznasz za stosowne omówić konkretne zagrania i posunięcia.

Recenzja wideo OnePlus 7 Pro

Zamów OnePlus 7 Pro | OnePlus 7 w naszej przedsprzedaży. Do końca maja 2019 tylko u nas kupisz nowe flagowce, pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji. 

Zobacz OnePlus 7 Pro 128 GB szary, OnePlus 7 Pro 256 GB szary, OnePlus 7 Pro 256 GB złoty, OnePlus 7 Pro 8/256 GB niebieski oraz OnePlus 7 Pro 12/256 GB niebieski

Poznaj też OnePlus 128 GB szary i OnePlus 7 256 GB szary