Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Cyberpunk 2077: rusza przedsprzedaż gry w x-kom

Z wielką pompą, z wielkimi nadziejami i z Keanu Reevesem. Cyberpunk 2077 od polskiego studia CD Projekt RED wreszcie został oficjalnie zapowiedziany. O szczegółach dotyczących prezentacji Cyberpunk 2077 na E3 dowiesz się z portalu Geex. Tymczasem w x-kom możesz już zarezerwować grę w przedsprzedaży.

Cyberpunk 2077 na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One

To może być największa produkcja w dziejach rodzimej branży gier, przewyższająca rozmachem nawet inne dzieło studia CD Projekt Red – grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Cyberpunk 2077 wreszcie został oficjalnie zapowiedziany. Data? 16 kwietnia 2020 roku. Platformy? PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Cyberpunk 2077 to utrzymany w klimatach science-fiction RPG z otwartym światem i elementami FPS. Miejscem akcji jest futurystyczne miasto Night City, w którym zamknięty został świat pełen neonów, wszczepów i modyfikacji ciała, gdzie granica między biologicznym „życiem” a maszynowym „działaniem” znacząco się zaciera. Społeczeństwem rządzą megakorporacje, w podziemiu zaś kwitnie królestwo gangów.

Jako V musisz odnaleźć się w cyberpunkowej rzeczywistości i podołać wyzwaniom, jakie stawia przed Tobą fabuła. Tylko pamiętaj – każda Twoja decyzja może nieść ze sobą daleko idące konsekwencje. Nieliniowość, intrygująca fabuła, niejednoznaczne postaci i różnorodne mechaniki. Świat Cyberpunk 2077 stanie przed Tobą otworem już 16 kwietnia 2020 roku, ale już dzisiaj możesz zapewnić sobie do niego dostęp.

Przedsprzedaż gry Cyberpunk 2077 sklep
 

Zamów w przedsprzedaży: Cyberpunk 2077 na PC, Cyberpunk 2077 na PlayStation 4, Cyberpunk 2077 na Xbox One

Odwiedź również nasz portal Geex i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z dziedziny technologii i gier