Smartfony Huawei P30 i P30 Pro z wyjątkowymi prezentami

Choć przy panujących upałach wydaje się, że goręcej być nie może, to mamy dla Was promocję, która podniesie słupki w termometrach jeszcze o kilka stopni. Tylko teraz przy zakupie smartfonów Huawei P30 i P30 Pro otrzymasz bowiem prezent wartości 449 zł lub 799 zł. Dowiedz się, co możesz zgarnąć wraz z konkretnym telefonem.

Huawei P30 Pro z Huawei Watch GT gratis

Jeżeli zdecydujesz się na najpotężniejszego flagowca od Huawei, czyli model P30 Pro, zegarek Huawei Watch GT otrzymasz gratis. Smartwatch Huawei przysłuży Ci jako trener personalny, który zatroszczy się o Twoją dobrą formę – nie tylko w czasie aktywności, ale także podczas snu. Oprócz tego, dzięki obsłudze GPS, GLONASS oraz GALILEO zawsze wskaże Ci Twoją pozycję oraz pozwoli wyznaczyć kolejną trasę. A za sprawą technologii monitorowania tętna Huawei TruSeen 3.0 będzie zawsze trzymał rękę na pulsie w kwestii Twojego zdrowia.

Huawei P30 z Huawei FreeBuds Lite gratis

Przy zakupie smartfona Huawei P30 dostaniesz z kolei słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds. Wraz z nimi odkryjesz imponujący dźwięk jakości HD przy każdej możliwej okazji, nawet w ekstremalnych warunkach. Zapewnią to 3 pary wymiennych nakładek (w tym sportowa), które doskonale dopasują się do kształtu Twojego ucha. Podwójne mikrofony i dynamiczne przetworniki zadbają natomiast o najwyższej jakości brzmienie i wytłumienie odgłosów dobiegających z otoczenia. W ten sposób będziesz tylko Ty i muzyka słyszana w każdym tonie.

Promocja Huawei P30 i P30 Pro

Zasady promocji Huawei

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  1. W dniach 17.06–07.07.2019 roku kupić Huawei P30 albo P30 Pro.
  2. Wypełnić formularz na https://consumer.huawei.com/pl/campaign/p30 najwcześniej po 15 dniach od zakupu.
  3. Cieszyć się słuchawkami otrzymanymi przy zakupie Huawei P30 lub zegarkiem przy zakupie Huawei P30 Pro.

Słuchawki Huawei FreeBuds Lite oraz zegarki Huawei Watch GT dostępne są do wyczerpania puli produktów promocyjnych. Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie.

Spiesz się, okres zgłoszeń trwa od 02.07 do 28.07.2019 roku.

Odkryj Huawei P30 Pro z Huawei Watch GT w prezencie oraz Huawei P30 z Huawei FreeBuds Lite