Poznaj słuchawki 1more – nowość w naszej ofercie

Lato. Czas wakacyjnych wyjazdów, długich spacerów i spokojnych wieczorów, podczas których w końcu można odetchnąć od upału. Jeśli chcesz, by w każdej z tych sytuacji towarzyszyła Ci ulubiona muzyka, sięgnij po dobre słuchawki. Na przykład 1more, które właśnie dołączyły do naszej oferty. Poznaj dostępne modele i wybierz ten idealny dla Ciebie.

1more E1001 Triple Driver – słuchawki dokanałowe z trzema przetwornikami

Są stylowe, wygodne i solidnie wykonane. W ich wyprofilowanych kopułkach umieszczono po trzy przetworniki – dwa armaturowe i jeden dynamiczny w każdej. Dzięki temu 1more E1001 Triple Driver oferują świetne wrażenia z odsłuchu. Wyraziste, dynamiczne basy współgrają z ciepłymi tonami średnimi i czystą górą. To pozwoli Ci zanurzyć się w ulubionych utworach i czerpać radość z każdego dźwięku.

W naszej ofercie znajdziesz słuchawki dokanałowe 1more E1001 Triple Driver złote oraz 1more E1001 Triple Driver srebrne. Co ważne, do każdego z tych zestawów otrzymasz komplet praktycznych akcesoriów: 8 par wymiennych nakładek, skórzane etui, klips do ubrania oraz adapter lotniczy.

1more E1001BT Triple Driver – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

Jeśli cenisz sobie pełną swobodę i chcesz uniknąć plączących się kabli, 1more E1001BT Triple Driver to idealna propozycja dla Ciebie. Konstrukcję tych wyposażonych w moduł Bluetooth 4.2 słuchawek także oparto o trzy przetworniki, co zapewnia dynamiczne i szczegółowe brzmienie. O wygodę codziennego użytkowania dba z kolei elastyczny pałąk, wykonany z miękkiego silikonu, który dopasowuje się do przyjmowanej przez Ciebie pozycji.

Teraz możesz cieszyć się ulubionymi utworami nawet przez siedem godzin nieprzerwanego odsłuchu, bo na tyle pozwala wbudowany akumulator. Co więcej, poziom energii na kolejne dwie godziny uzupełnisz w zaledwie 10 minut. W zestawie znajdziesz nie tylko przewód do ładowania, ale także 8 par wymiennych nakładek i etui.

słuchawki 1more w x-kom

1more H1707 Triple Driver – designerskie słuchawki nauszne

Te słuchawki zwracają na siebie uwagę oryginalnym wyglądem. Ich wykonane ze stopu aluminium muszle wykończono na zewnątrz detalami przypominającymi felgi samochodowe lub silnik odrzutowy. Od wewnątrz umieszczono z kolei miękką ekoskórę. Łączący nauszniki pałąk także wyłożono miękkim materiałem, co zapewnia świetną wygodę użytkowania, nawet podczas kilkugodzinnych sesji.

A odsłuchy na 1more H1707 Triple Driver mogą trwać długo. Zachęca do nich bardzo dobra jakość dźwięku, którą zapewniają trzy przetworniki w każdej muszli oraz warstwa bass reflex. Tony wysokie są pełne, średnie cechuje wyrazistość, a bas porywa dynamicznym i soczystym brzmieniem. Co ważne, słuchawki z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż, ponieważ ich konstrukcja jest składana, a w zestawie otrzymasz też pokrowiec oraz futerał.

To tylko wybrane propozycje od 1more. W naszej ofercie znajdziesz także słuchawki zaprojektowane z myślą o sportowych wyzwaniach albo eksplorowaniu wirtualnych światów.

Sprawdź wszystkie słuchawki 1more w ofercie x-kom