Projektory Optoma na wakacje (i nie tylko)

Oglądanie filmu lub meczu na dużym ekranie (do tego w plenerze)? Pokazywanie zdjęć przywiezionych z wakacyjnego wypadu? Projektory Optoma pomogą Ci cieszyć się dobrym, wyraźnym obrazem. Poznaj je i wybierz najlepszy dla siebie i swoich potrzeb model.

Letnie seanse z projektorami Optoma HD27e, Optoma HD144X i Optoma HD143X

Lato to czas wakacji i urlopów. Podczas nich dobrą rozrywką – samotnie lub grupowo - jest obejrzenie filmu, odcinka serialu, meczu czy innego materiału. A gdy wróciliśmy z wyjazdu i przywieźliśmy dużo zdjęć i nagrań, często chcemy się nimi pochwalić rodzinie albo znajomym. Wiele osób decyduje się na oglądanie treści na dużym ekranie, który stwarza wrażenie uczestniczenia w seansie kinowym. Prócz tego pozwala on ogarnąć o wiele więcej szczegółów. Czasem można się też zdecydować na seans w plenerze lub przynajmniej poza czterema ścianami. Nieodzownym urządzeniem dla takich pokazów jest projektor.

Modele takie jak Optoma HD27e, Optoma HD144X czy Optoma HD143X to projektory kompaktowe, które idealnie zmieszczą się w torbie podróżnej czy walizce i nie będą zbytnio obciążały bagażu. Posiadają także wbudowany głośnik, który pozwoli czerpać przyjemność nie tylko z wrażeń wizualnych, ale i słuchowych. Na tylnym panelu każdego z projektorów znajduje się szereg potrzebnych wyjść: HDMI, HDMI /MHL, audio czy służące do zasilania USB w standardzie 2.0 oraz AC in. Dodatkowo każde z urządzeń oferuje możliwości łączności bezprzewodowej (wymagany jest jedynie zakup sprzedawanego osobno modułu WHD200). Znika wówczas problem okablowania, który szczególnie dokuczliwy byłby w warunkach polowych.

Technologia Amazing Colour oraz rozdzielczość FHD

Najważniejszy z elementów to jednak obraz, a ten jest pełen kolorów i ostry, co docenili Klienci, sklepu x-kom, którzy zdecydowali się na Optomę. Wszystkie wymienione wyżej projektory wykorzystują autorską technologię producenta, czyli Amazing Colour. Dzięki niemu wyświetlane barwy są bardzo dokładnie i realistycznie odwzorowywane, a obrazy pełne detali. Jest tak niezależnie od tego, gdzie postanowimy zorganizować pokaz – w pomieszczeniu czy na zewnątrz.

Rozdzielczość natywna i maksymalna dla każdego z projektorów to 1920 x 1080, czyli Full HD. Ponadto posiadają one możliwość wyświetlania materiałów w 3D i stosowny port na tylnym panelu (3D Sync). Nie trzeba się zatem martwić, czy nasz film albo inne wysokojakościowe nagranie zostanie poprawnie wyświetlone.

Sprawdź projektory Optoma HD27e, Optoma HD144X i Optoma HD143X i wybierz najlepszy dla siebie model

Odkryj też wszystkie dostępne w x-kom projektory Optoma