Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup Honor 20 lub Honor 20 Lite i leć robić zdjęcia

Barcelona, Londyn, Madryt, Paryż, a może Rzym? Przed takim wyborem staniesz, gdy weźmiesz udział w przygotowanej przez Honor promocji. Kup do końca sierpnia smartfon z serii Honor 20 i odbierz bilety na lot do trzech europejskich miast. Dowiedz się więcej i ruszaj w podróż z Honorem w dłoni – po niezapomniane wrażenia i chwile, które utrwalisz na zdjęciach.

Raz, dwa, trzy, cztery – wspaniałe fotografie z Honor 20

Honor 20 Lite wyposażony jest w trzy aparaty o rozdzielczościach 24.0, 8.0 i 2.0 Mpix. Zdjęcia wykonane przy ich pomocy cieszą oczy głębią barw i bogactwem detali. Wspierająca zestaw sztuczna inteligencja rozpoznaje natomiast 22 kategorie obiektów i aż 500 możliwych scenariuszy ujęć. Honor 20 posiada z kolei aż cztery obiektywy: 48.0, 16.0 i 2.0 Mpix oraz dodatkowy makro 2.0 Mpix, który pozwala na wykonywanie bardzo szczegółowych ujęć przy dużym zbliżeniu.

Niezależnie od tego, który smartfon Honor z serii 20 wybierzesz, możesz czerpać przyjemność z fotografii w doskonałej jakości. A do tego dochodzą jeszcze wyraźne i pozbawione szumów selfie, które również można edytować korzystając ze wsparcia AI.

Skorzystaj z lotniczej promocji Honor

Honor pozwala nie tylko robić świetne zdjęcia dzięki obecnym w smartfonach aparatom, ale także umożliwia swoim Klientom wykonywanie tych fotografii w jednym z wielkich europejskich miast. Kup do końca sierpnia Honor 20 lub Honor 20 Lite i zarejestrujesz swój zakup. W prezencie otrzymasz bilety na lot do trzech wybranych lokalizacji na terenie Europy (przy zakupie Honor 20 dostaniesz dwa bilety, w przypadku Honor 20 Lite - jeden). Chcesz wykorzystać możliwości smartfonów Honor, by zrobić oszałamiające zdjęcia Wieży Eiffla, Big Bena czy Placu Św. Piotra? Wystarczy, że:

  1. Kupisz do końca sierpnia smartfona Honor 20 lub Hono 20 Lite.
  2. Zarejestrujesz aplikację o bilet lotniczy na stronie promocji.
  3. Zachowasz czytelny dowód zakupu.
  4. Zarejestrujesz dane w aplikacji.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku. Wszystkie szczegóły zawarte są w regulaminie.

Weź udział w promocji na smartfony Honor z serii 20 i odbierz bilety lotnicze w prezencie