Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Wybierz Samsung Galaxy S10, odbierz prezent i dodatkowe 350 zł za swój obecny smartfon

Wybierz Samsung Galaxy S10, odbierz prezent i dodatkowe 350 zł za swój obecny smartfon

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem smartfona z serii Galaxy S10, to być może teraz jest na to najlepsza pora. Samsung ruszył bowiem z niezwykle atrakcyjną promocją, w której do wybranych modeli Galaxy S10 i Galaxy S10+ dołączane są prezenty. Ale to nie wszystko, bo do zakupu możesz włączyć swój stary smartfon i zyskać gwarantowane 350 zł za jego sprzedaż. Sprawdź szczegóły promocji.

Galaxy S10 i S10+ z atrakcyjnymi prezentami

Czy może być coś atrakcyjniejszego niż pachnący nowością Samsung Galaxy S10 lub S10+? Oczywiście – S10 i S10+ z prezentem i zastrzykiem gotówkowym w wysokości 350 zł. Lubisz letnie grillowanie i ogniska w świetle księżyca? To świetnie się składa, bo z taką promocją upieczesz aż trzy pieczenie na jednym ogniu.

Ale do rzeczy. Od 15 do 28 lipca przy zakupie wybranego modelu z linii S10, otrzymasz prezent, który uczyni znajomość z nowym smartfonem jeszcze bardziej ekscytującą. I tak:

Odbierz gwarantowane 350 zł za swój obecny smartfon

Gdy już dostaniesz w ręce swój wymarzony smartfon, dobrze byłoby pomyśleć, co zrobić z jego poprzednikiem. Samsung oferuje możliwość odkupienia go w ramach oferty Samsung Odkup, gwarantującej Ci 350 zł za obecny smartfon.

Jak to zrobić? Po pierwsze – kupić smartfon Galaxy S10e, S10 lub S10+, po drugie – aktywować go w okresie od 27 do 28 lipca, po trzecie – uruchomić aplikację Samsung Members, kliknąć w baner promocyjny i pobrać wygenerowany kod.

Kolejnym krokiem jest odwiedzenie strony wycena.samsung.pl, na której podajesz otrzymany kod, zwiększając tym samym wycenę sprzedawanego smartfona. Potem już tylko pozostaje oczekiwanie na kuriera, który odbierze urządzenie, a po weryfikacji jego stanu i typu pieniądze trafią prosto na Twoje konto.

3 miesiące Samsung Care+ w prezencie

W podobny sposób uruchomisz 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza, które otrzymasz w prezencie przy zakupie Galaxy S10e, S10 lub S10+. Po aktywowaniu smartfona w dniach 27-28 lipca wystarczy uruchomić aplikację Samsung Members, kliknąć w baner promocyjny i wypełnić formularz rejestracyjny.

W ciągu kolejnych 24 godzin otrzymasz certyfikat poświadczający otrzymanie 3-miesięcznej ochrony ubezpieczeniowej na wyświetlacz. Co więcej, po tym czasie możesz przedłużyć ubezpieczenie o 9 miesięcy za jedyne 399 zł.

Promocja Samsung Galaxy S10
 

Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e dostępny w ratach 10 x 0%

Warto wspomnieć również o tym, że w x-kom możesz kupić wybrany smartfon z linii Galaxy S10, korzystając z rat 0% (do 10 rat). Biorąc pod uwagę promocję Samsunga obejmującą prezent, gwarantowane 350 zł za odsprzedaż obecnego smartfona oraz darmowe 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza, jest to opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem znajdziesz na stronie promocji