Otwieramy salon x-kom w Toruniu. Moc atrakcji i zniżki do 95%

Już teraz zaznacz datę 24 sierpnia 2019 w swoim kalendarzu. Warto, bo właśnie tego dnia otwieramy kolejny salon x-kom – tym razem w Toruniu. Przyjdź, baw się z nami i zgarniaj prezenty oraz zniżki na sprzęt. W jego wyborze pomoże Ci sam… Lipton. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Atrakcje i zniżki do 95%

Pierwszy salon x-kom w Toruniu wystartuje 24 sierpnia 2019 o godzinie 9:00.

Od godziny 10:00 natomiast rozpoczną się wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy na tę okazję.

Na miejscu, każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować swoich sił na profesjonalnym symulatorze sportowym, napędzanym przez moc legendarnego desktopa G4M3R. Osoby, które wykręcą najlepsze wyniki mają szansę zgarnąć specjalnie przygotowane prezenty. Podejmiesz wyzwanie?

Oficjalne ogłoszenie wyników na najlepszy czas podczas zawodów na symulatorze nastąpi punktualnie o godzinie 16:00. Tuż po rozstrzygnięciu konkursu, otworzymy natomiast strefę Free to Play, gdzie można będzie próbować swoich sił w kolejnych starciach. Bądź z nami do końca!

Ale to nie koniec niespodzianek. Podczas otwarcia salonu x-kom Toruń będzie z nami znany i lubiany… Lipton. Nasi goście będą mieli możliwość porozmawiania z nim na temat sprzętu oraz nowinek ze świata technologii, a w razie wątpliwości przy zakupach – Lipton eksperckim okiem podpowie na co warto postawić i dlaczego.

promocja otwarcie salonu x-kom Toruń Plaza
 

Oprócz tego, przygotowaliśmy również zniżki na wybrane produkty. Oto kilka z naszych propozycji:

Warto się pośpieszyć, ponieważ pula produktów promocyjnych jest ograniczona. Pamiętaj, że promocja obowiązuje jedynie w dniu otwarcia oraz wyłącznie stacjonarnie – w salonie x-kom Toruń Plaza.

Sprawdź szczegóły promocji z okazji otwarcia salonu x-kom Toruń

Dane teleadresowe nowego salonu x-kom

Galeria Handlowa Plaza

ul. Broniewskiego 90,

87-100 Toruń.

Nr lokalu: 0008 (parter)

Telefon: 34 377 00 28

Adres e-mail: torun@x-kom.pl

Zapraszamy!