Odlotowa przedsprzedaż. Gogle HTC Vive Cosmos z dostępem do gier na rok

HTC, marka słynąca z jednych z najlepszych na rynku gogli VR, prezentuje zupełną nowość. Oto HTC Vive Cosmos – urządzenie, które rozszerzy horyzont wirtualnej rzeczywistości jeszcze bardziej. Odkryj jego możliwości od razu, bo tylko teraz masz szansę złapać dodatkowo roczny dostęp do gier wartych ponad 570 zł, w ramach abonamentu Viveport Infinity. Zobacz to na własne oczy.

Co to jest HTC Vive Cosmos?

To Twój portal do wirtualnej rzeczywistości. Zestaw HTC Vive Cosmos posiada wszelkie niezbędne elementy, które pozwolą Ci przejść przez niego w najbardziej naturalny i zachwycający sposób. Przede wszystkim więc headset jest wygodniejszy, lżejszy i bardziej ergonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej u HTC, jak również mocniej rozwinięty technologicznie. Kontrolery natomiast wyróżnia większa intuicyjność i funkcjonalność.

Vive Cosmos headset

Najważniejszym elementem headsetu są gogle z nowymi panelami LCD o rozdzielczości 2880 × 1700 pikseli, przekątnej 3,4 cala na ekran i częstotliwości odświeżania matrycy na poziomie 90 Hz, co daje 88 % wzrost w porównaniu z pierwszą generacją HTC Vive. Takie rozwiązanie nie tylko zwiększa walory graficzne, ale i eliminuje efekt screen-door odpowiedzialny za widoczność siatki oddzielającej piksele.

Ponadto gogle wyposażone zostały teraz w 6 kamer z własnym systemem śledzenia ruchu, dzięki czemu nie wymagają już dodatkowej obecności czujników stacji bazowych do poruszania się w wyznaczonym obszarze. Jednak dla jeszcze większego komfortu cały headset jest w pełni regulowany, a gogle składane. Możesz więc dopasować konstrukcję najlepiej do swoich potrzeb oraz w szybki sposób przełączać się między rzeczywistościami.

przedsprzedaż HTC Vive Cosmos

Bardziej precyzyjne kontrolery

Również kontrolery w HTC Vive Cosmos uległy unowocześnieniu. Zostały przeprojektowane w taki sposób, aby użytkowanie było jeszcze bardziej wygodne i naturalne, nawet przy długotrwałej zabawie. Oprócz tego teraz w czasie gry kontrolery świecą, co nie tylko wpływa na stylistykę urządzeń, ale i na precyzję wykonywanych akcji. Emitowane światło pozwala bowiem na lepsze śledzenie ruchu kontrolera.

Subskrypcja Viveport Infinity na 12 miesięcy

Ale to nie wszystko. W ramach zakupu przedsprzedażowego masz jeszcze szansę otrzymać roczną subskrypcję do Viveport Infinity i tym samym cieszyć się darmowym dostępem do gier wartych 576 zł. Kod do promocyjnej oferty znajdziesz w pudełku z zestawem HTC Vive Cosmos. Jedyne co musisz zrobić, to złożyć zamówienie do 2 października do godz. 23:59. Spiesz się jednak, oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Odkryj gogle VR HTC Vive Cosmos i przekrocz granicę wirtualnej rzeczywistości