Kup mistrzowski zestaw i zgarnij kredyt STEAM o wartości 30 euro

Jesień. Coraz więcej czasu na rozrywkę w domowym zaciszu – czy to przy ulubionej grze, czy wciągającym serialu. Tylko co, jeśli Twój komputer nie nadąża i przydałby się mu upgrade? Sprawdź naszą promocję. Przy zakupie wybranych płyt Gigabyte i procesorów Intel w prezencie otrzymasz kredyt STEAM o wartości 30 euro. Dowiedz się więcej.

Poznaj płyty główne Gigabyte objęte promocją

Zacznijmy od płyt głównych, bo to one czuwają nad komunikacją poszczególnych podzespołów. Wybraliśmy dla Ciebie następujące modele:

  • Gigabyte Z390 GAMING X – płyta w formacie ATX, wyposażona w gniazdo Socket 1151, pozwalające w pełni wykorzystać potencjał procesorów Intel 8. i 9. generacji. Posiada dwa szybkie złącza M2 oraz dwa porty PCIe 3.0 x16. O optymalne chłodzenie dba z kolei system chłodzenia Smart Fan 5 z sześcioma czujnikami temperatury i czterema złączami wentylatorów.
  • Gigabyte Z390 AORUS ELITE – format ATX, gniazdo Socket 1151, obsługa wielu kart graficznych przy wykorzystaniu technologii AMD CrossFireX, a do tego zaawansowany układ audio Realtek ALC1220-VB. Gamingowy charakter płyty podkreśla podświetlenie RGB Fusion. A na straży optymalnej temperatury stoi technologia Smart Fan 5.
  • Gigabyte Z390 AORUS PRO – ATX z gniazdem Socket 1151, podświetleniem RGB LED i wsparciem nie tylko dla AMD CrossFireX, lecz również dla NVIDIA SLI, dzięki czemu wykorzystasz moc dwóch kart graficznych. O świetne efekty dźwiękowe dba tu Realtek ALC1220-VB. Na nadmierny wzrost temperatury nie pozwala system Smart Fan 5 – z dziesięcioma czujnikami temperatury i możliwością obsługi ośmiu wentylatorów.
kup płytę główną gigabyte oraz procesor intel i odbierz kredyt 30 euro

Sprawdź procesory Intel objęte promocją

Wymienione powyżej płyty uwolnią pełną moc procesorów Intel 8. i 9. generacji. My proponujemy:

  • Intel Core i3-9100F – cztery rdzenie o bazowym taktowaniu 3,6 GHz (4,2 w trybie turbo) zapewniają wydajną i płynną pracę w zastosowaniach profesjonalnych i w gamingu. Dzięki współpracy z pamięcią RAM DDR4 2400 MHz procesor radzi sobie także z wideo 4K.
  • Intel Core i5-9400F – sześć rdzeni o taktowaniu 2,9 GHz (4,1 w trybie turbo) to gwarancja szybkiego działania nawet podczas wymagających zadań, jak na przykład edycja i strumieniowanie materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości lub granie w zaawansowane graficznie tytuły (oczywiście przy wsparciu odpowiedniej karty graficznej).

Jak otrzymać kredyt STEAM o wartości 30 euro?

To proste. Wystarczy, że kupisz jedną z wymienionych wyżej płyt głównych oraz jeden z procesorów w zestawie, i odbierzesz potwierdzenie w formie paragonu lub faktury (upewnij się, że widnieją na nim oba produkty). Następnie zarejestruj zakup na stronie producenta.

Promocja trwa do 2 listopada 2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów. Każda osoba może zakupić tylko jeden pakiet. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Kup mistrzowski zestaw i odbierz kredyt STEAM o wartości 30 euro