Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#4]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata branży mobilnej i technologii. W naszych wagonach znalazło się również miejsce na siedem recenzji.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

  • Zaczynamy od recenzji Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Smartfona, który ma szansę na tytuł króla średniej półki, oferując za niewiele ponad 1000 zł wydajność, wykonanie i funkcje, jakich pozazdrościć mogą znacznie droższe modele.
  • Lubisz ćwiczyć? Dobrze by było zmierzyć efekty treningu, a przy okazji sprawdzić jakość snu. Do tego celu świetnie się nadaje opaska Huawei Band 4. Kliknij i przeczytaj naszą recenzję.
  • Wolisz wearables o bardziej wyrafinowanym designie? Przemyśl zakup smartwatcha Huawei Watch GT 2, który świetnie się prezentuje, a jednocześnie precyzyjnie mierzy wysiłek kilkunastu dyscyplin sportowych.
  • Pod ten długi weekend mamy też propozycję dla graczy konsolowych. Recenzję Gears 5, piekielnie dobrego tytułu, wydanego na Xbox One.
  • W tym tygodniu przetestowaliśmy również HP Neverstop Laser MFP 1200w, nowatorskie urządzenie wielofunkcyjne, które drukuje w technologii laserowej, korzystając z tonera przypominającego ogromną strzykawkę.
  • Czas na nowość w ofercie x-kom: Microsoft Surface Laptop 3 15” z procesorem AMD. Pierwszy tak duży laptop giganta z Redmont, pierwszy z obudową w całości wykonaną z metalu. Jak się sprawuje? Odpowiedź znajdziesz w recenzji.
Geexpress portal technologiczny Geex
 

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex

Czytaj Geexpress [#5] Czytaj Geexpress [#3]