Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj Navitel R600 GPS – wideorejestrator z modułem GPS i G-sensorem

Poznaj Navitel R600 GPS – wideorejestrator z modułem GPS i G-sensorem

Mgły, miejscowe oblodzenia i szybko zapadający zmierzch. Jesień nie rozpieszcza kierowców. Jeśli chcesz lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo, a w niespodziewanych sytuacjach dysponować niepodważalnymi dowodami, sprawdź wideorejestrator Navitel R600 GPS. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi i sensorowi grawitacyjnemu dokładnie nagra on przebieg drogi. Dowiedz się więcej.

Szeroki kąt widzenia, wbudowany moduł GPS

Navitel R600 GPS rejestruje obraz w jakości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Ponadto posiada funkcję sześciokrotnego przybliżenia cyfrowego, która ułatwia dostrzeżenie znaczących szczegółów na wideo. Co ważne, pole widzenia obiektywu wynosi aż 170 °. Oznacza to, że urządzenie nagrywa nie tylko samą jezdnię, ale i fragmenty pobocza.

Nieocenionym wsparciem podczas jazdy są natomiast funkcje oferowane przez wbudowany moduł GPS. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do powiadomień o potencjalnie niebezpiecznych miejscach, punktach kontrolnych oraz o fotoradarach. Zobaczysz je na dwucalowym ekranie wideorejestratora, podobnie jak szybkość, z jaką się poruszasz, oraz informacje o obowiązujących znakach i ograniczeniach prędkości.

navitel r600 GPS w x-kom

Sensor Night Vision w Navitel R600 GPS

To usprawnienie dzięki któremu Navitel R600 GPS idealnym wideorejestratorem na jesienne i zimowe miesiące. Night Vision zapewnia bowiem wysoką jakość i szczegółowość nagrań wykonywanych w przy słabym świetle. Pomaga w tym również wpuszczająca więcej światła do soczewki przysłona f/2.0. Warto dodać, że urządzenie automatycznie dostosowuje się do warunków zewnętrznych.

G-sensor i zaawansowany tryb parkingowy

Navitel R600 GPS wyposażono również w czujnik grawitacyjny. Wykrywa on wszystkie gwałtowne ruchy (zderzenie, hamowanie, przyśpieszenie) i przekazuje sygnał, aby rejestrator zachował nagrany materiał. Mało tego urządzenie działa również w czasie postoju. Na bieżąco wykrywa ruch wokół pojazdu i w przypadku zbliżenia się do niego jakiegoś obiektu automatycznie rozpoczyna nagrywanie.

Poznaj Navitel R600 GPS i przygotuj się na trudne warunki drogowe