Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#5]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również trzy recenzje.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

  • HP Pavilion Gaming 15 i 17. Który wariant lepiej wybrać: 15- czy 17-calowy? Jak oba laptopy radzą sobie z grami? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz w recenzji przygotowanej przez Piotra.
  • Dobra mysz gamingowa w przystępnej cenie? Może Redragon Impact? Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego modelu, recenzja Igora z pewnością pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.
  • Na koniec jeszcze jedna recenzja spod znaku gamingu. Tym razem jednak przeniesiemy Cię do sfery dźwiękowej. Sprawdź recenzję słuchawek gamingowych Logitech G Pro X napisaną przez Michała.
Geexpress - przegląd nowości na portalu Geex
 

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.

Czytaj Geexpress [#6] Czytaj Geexpress [#4]